Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik magyarázat hihetőbb,...

Melyik magyarázat hihetőbb, elfogdhatóbb egy hivatalos papírra? Melyiket adjam elő?

Figyelt kérdés

Szóval a történet az, hogy egy hivatalos dokumentum-papírra rá van írva kétszer. És azt sejtik, hogy hamisítás, ami nem igaz, de nehéz lenne elmagyaráznom az igazságot ezért egy más magyarázatot kell adnom. A következõ 2re gondoltam:

-Vizes lett a papir, megszárítottam s újból ráírtam mert elég gyengén látszott.

-A papirra a fõnök aszisztense írt rá, mert az aláírást õ kellett irja és mindenhol ráírt, hogy ne legyen feltünõ, hogy más írással van írva.

Én jól tudom, hogy hazudni nem szép dolog, de néha az a helyes.Most azt kell tennem, s elég fontos lenne, ezért kérlek segítsetek nekem s ha esetleg új-jobb magyarázatot tudtok írjátok le nekem kérlek. Nagyon fontos lenne számomra!!!!(lehet hogy a munkám forog kockán)


2010. márc. 28. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi van kétszer ráírva a papírodra? Es ha nem hamis, akkor miért gondolod, hogy így nem fogadjàk el???
2010. márc. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem hamis, csak ráíródott kétszer. És gondolom, hogy nem fogadják el, mert a munkatársam által már rákérdeztek, hogy miért van ráírva kétszer és el kell majd magyarázzam.
2010. márc. 28. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!