Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utálom! Miért ilyen?

Utálom! Miért ilyen?

Figyelt kérdés
A magyar tanár nőmről van szó. Egyszerűen ki nem állhatom! Pofára osztályoz! Pl.Irodalomból volt kb. 6-7db ötösöm és 1db hármasom és lezárt hármasra😬😬😬😬 elegem van abból h kedv illetve gyerek szerint osztályoz aki benyalja magát nála az már meg is kapja az ötöst vagy a négyest ez annyira idegesít! És azt mondta h egy normális gimibe egy magyar hármassal vagy egy ketessel fel se vesznek és közben rám nézett😬😡 annyira idegesítő! És van egy osztálytársam aki rohadtul nem tiszteli(amúgy én sem csak nem mutatom ezt ki neki) és azt lezárta ötösre engem meg hármasra és szerintem év végén se fogja magát meggondolni hiszen egy nagy köcsög! És tavaly kitalálta hogy küld nekünk teszteket email-re csak adjuk meg neki és elküldi nekünk ez eddig mind szép és jó.. De amikor én megadtam A JÓT! másnap azt mosta nekem hogy nem találja az enyémet meg hogy lehet , hogy rosszul adtam meg meg minden ilyen kifogás.. Fogadok nem is akarta megtalálni!😠 Annyira idegesítő! Mit tegyek hogy legalább egy tizeddel jobb jegyet kapjak? (Benyalás nélkül) kérlek segítsetek!😢😢😢😧😛

2016. jan. 24. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Fordulj az igazgatóhoz, ha bizonyítható az igazad. Ha a jegyeid alapján nem lehetsz hármas, akkor előnyben vagy.
2016. jan. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ilyen nincs, hogy hármast adjon, miközben ennyi ötösöd van. Szerintem is beszélj a dirivel, ill. nem ártana osztályt váltanod, ennél jobban máshol se fognak szivatni.
2016. jan. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!