Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mondja azt az anyukám,...

Miért mondja azt az anyukám, hogy 13 évesen még korai ha van barátom?

Figyelt kérdés

Mindig azzal jönnek elő a felnőttek ,hogy ha a régi világban éltünk volna akkor....

Na de akkor miért "izélnek" azon ,hogy ha 13 évesen barátom van??

Régen már 16 évesen férje volt az embernek....

nem birom ezt felfogni...


lehet ,hogy csak hülye vagyok...de ezt komolyan nem értem...:D


2010. márc. 28. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 13 évesen csak attól féltenek, hogy nehogy túlságosan közel kerülj valakihez testileg, mert ennyi idősen az korai lenne, de tudod a szülők sokszor így gondolkodnak, hogy ha van pasi, akkor biztos más is... A másik oka meg az lehet, hogy ha van pasid, az azt jelenti a szülőknek, hogy a kislányuk kezd felnőni, és az ilyet nehezen látják be, mert ők mindig azt akarnak, hogy örökre az ő picike lányuk maradj. :D
2010. márc. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
*akarják
2010. márc. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Miért mondtad el a szüleidnek?! A titkolózás sokkal izgalmasabb, és anyu meg apu örül, h milyen rendes lányuk van. Ha nagyon zavar, h izélgetnek miatta, akk mondd, h már vége miközben nincs, vagy törődj bele, h nem szállnak le rólad.
2010. márc. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

igazad van.:) kezdem felgoni.:D

azt meg ,hogy kezdek felnőni megkell szokniuk...:DD



amúgy nem mondtam el nekik, hanem az egyik barátnőm anyukájával beszélgettek, hogy ez még milyen korai és akkor...a bnőm anyukája elmondtani neki...dehát..ezvan.:D



köszönöm a válaszokat!:)

2010. márc. 29. 16:23
 5/5 anonim válasza:

a titkolozás jóó :D

16 éves barátom van 13 vagyok hihi :D

anyum nem tud rola.

de semmit olyant nem teszünk xD

2010. aug. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!