Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Anyukám nem engedi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukám nem engedi, hogy barátom legyen, azzal, hogy neki sincs, akkor nekem se legyen?

Figyelt kérdés

Már 4 hónapja járok valakivel titokban, kezd komollyá válni a dolog, de nem tudom meddig bírom már ezt az örökös titkolózást.


18/L


2010. dec. 20. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miután hozzámentél, már elárulhatod...
2010. dec. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Elég tré a szitu :/ Mindenesetre szerintem elmúltál 18 éves szal anyud nem tilthat semmitől :P

Én most vagyok 16 (lassan 17) és nem volt bnőm mert anyám nem enged el bulizni szal suli után haza és itt azt csinálok amit akarod de el nem mehetek :/ sztm azért ez sem a legjobb :(

Na mindenesetre sok sikert a fiúval Remélem anyukád is megérti a dolgot :)

2010. dec. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%

pff ciki:D

19/F

2010. dec. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
A te korodbelieknek ez mikor okozott gondot? Hazamész: anya van pasim leszarom mit mondasz! Egyébként hazajöttem! Nehogy már anyád dirigáljon könyörgöm :D
2010. dec. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nagyon egyszerűen mondjátok. de az ő háza az ő szabályai.
2010. dec. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha hazamész és aztmondod van pasim és azért ki.baszna a házból ... akkor komolyan mondom, hogy az ANYÁD egy ki.baszott nagy fas.zkalap! szerintem ne arázz elmúltál 18 azt szevasz!!!
2010. dec. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

egyszerű a dolog.mondd meg neki hogy van barátod és hogy nem fogod otthagyni.mert ha tilt tőle akkor titokba találkoztok és így legalább tudja hogy mikor merre leszel.ha nem engedi akkoris fogsz vele találkozni..

meg nagykorú vagy.sztem beszélgess el anyuddal erről.

2010. dec. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
mert ha őszinte vagy hozzá azt fogja értékelni.beszélgess el vele barátodról hogy tényleg szereted de nem titokba szeretnél vele lenni hanem szeretnéd ha megértene téged.
2010. dec. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ijezd meg hogy magara hagyod ha nem hagy pasizni.
2010. dec. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Anyád nem semmi. "neki sincs, akkor nekem se legyen" milyen dolog már ez?
2010. dec. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!