Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok online Japán nyelvet...

Hol tudok online Japán nyelvet tanulni?

Figyelt kérdés

Egy ideje szeretnék már megtanulni japánul,de nem találtam eddig olyan oldalt ahol "normálisan" (azaz a leckék be lennének fejezve) le van írva...Nagyon hálás lennék ha valaki tudna nekem segíteni ez ügyben :)

a válaszokat előre is köszönöm!



2016. jan. 24. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. jan. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy beszélgethetsz japán emberekkel is, pl. az Interpals.net oldalon:]
2016. jan. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt, hogy a leckék be vannak fejezve?

1. Hogy egy konkrét témakör szépen össze van foglalva és nem hiányosan

2. vagy hogy az egész japán nyelv le van oda írva?


Csak azért kérdezem, mert én tudok olyan oldalakat, ahol sok lecke van fent, jól összefoglalva, de olyat, amiben minden benne van, amiből megtanulható az egész japán nyelv, na olyat nem, mert mindig lehet újat tanulni.


Ha írsz példákat arra, hogy miket találták, amik nem nyerték el a tetszésed, akkor megpróbálok mutatni olyat, ami talán jobb.

És még egy kérdés: milyen nyelv jöhet? Megy az angol? Csak mert magyarul szinte alig van japánul oktató oldal.

2016. jan. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a japanpelcek.blogspot.hu-n kezdtem,ott nagyon sok minden jól el van magyarázva, és a leckék mondjuk külön-külön találhatóak meg (úgy értve, másik oldalon folytatja), de be van fejezve. Emellett még youtube-on van Japán nyelvleckék magyaroknak. Nincs fent rajta még minden, de leckénként tényleg fel van építve.
2016. jan. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 murakami válasza:

Tokyo University of Foreign Affairs JPLang

[link]


[link]



【Community】

日本語 The.Nihongo.Learning.Community

[link]


Self-directed Japanese Learners in Central Europe. 中東欧の自律的日本語学習者たち

[link]

2016. jan. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon köszönöm mindenki válaszát! Hasznosak voltak és sokat segítettek! :)
2016. febr. 3. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!