Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok egy ilyen...

Fiúk! Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Van az a mondás ,hogy "nagy kufferbe jó pakolni,de ciki vele utazni"

A férfiak mit értenek nagy fenék alatt?

Nektem be jön egy ilyen alkat?

Homokóra, vékony derék , vastagabb csípő, izmos vádli, a vadlinál kevésbé izmos comb,nagy de kerek fenék. Magasságomnál fogva nincsenek olyan hű de hosszú lábaim. 157cm vagyok 57kg

ennyit tudok én magamról mondani ^^"

Amit másoktol hallok: szép arc, sexy zöld szemek


De én az alkatomnál fogva elég nehezen hiszem el az ilyen pozitiv kritikakat.

És szeretném tudni ,hogy mások mit gondolnak erről az alkatról,mert ha a barátaimat, ismerőseimet kérdezek akkor mindig ugyan azt hallom.

nektem mennyire jönne be egy ilyen lány?



2016. jan. 27. 22:32
 1/5 abszintos válasza:
Tök egyszerű a képlet sajnos nem áltam fel méregetni hogy kb mekkora vagy de ne legyél vézna az sztem nem jó de ne is legyél dagi ha feneked nagyobb is de szépformás tehát dolgozol is mondjuk rajta még előny is de am ha van egy kis cicid szép arcod vagy gyönyörű szemed tehát csak alapok szem és arc meg normális vagy sztem akkor elég jó esélyeid vannak :)
2016. jan. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Amit leírtál, az szerintem teljesen jó lehet. :) Nincs ott semmi baj. Nőies alkat. Aki mást mond, az túl sokat nézi a kirakat-celebeket. :)
2016. jan. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyiből nehéz megmondani..
2016. jan. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennél már csak egy valami lehet tökéletesebb: A vádlinál is izmosabb combok ! (nem viccelek, élek-halok az izmos, sportos női lábakért ! )
2016. jan. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Így a leírás alapján el tudlak ugyan képzelni, de az kevés. Mivel imádom az izmos vádlijú/lábú lányokat, így ez nálam nagyon pozitív. A gebék sem jönnek be, így az alkatod is megfelel. De mindenkinek más az izlése. Van akinek tetszenél, van akinek nem. Az első benyomás alapján dönt az ember. Az pedig képpel lehet, számokkal, leírással nemigazán.
2016. jan. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!