Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy sony xperia M4 aquám...

Van egy sony xperia M4 aquám és a szüleim azt mondják, hogy ne tegyem be a vízbe mert akármi baja lehet, nektek mi a tanácsotok? Elméletileg 1.50 m-ig lehet levinni 30 percre

Figyelt kérdés

2016. jan. 28. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a vízállóság elméleti dolog, igazánól azt jelenti, hogy ha beleejted a vízbe a készüléket, akkor nem kell félned, de szándékosan víben tartani és ott használni NEM szabad.


Lehet, hogy kibírja, az én xperiám (z) kibírta, de sokan mondják, hogy az övék nem bírta ki, jobb nem kockáztatni.


ha elázik, semmi gond, ha esik, semmi gond, de direkt ne vidd be a vízbe, a papírjai közé is oda van írva, hogy ez a vízállóság azt jelenti, hogy ha baleset éri a készüléket, vagy le akarod mosni, akkor azt szabad, az nem teszi tönkre, de amúgy nem ajánlott.

Nem ajánlott, mert bármikor történhet baleset.

2016. jan. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
https://www.youtube.com/watch?v=XAIl6NnNWbs utana kerestem meg minden es azt irja h lehet vizbe tenni es a "szerzodesbe " meg nm ir semmi olyasmit h:ne lenne szabad ezt tenni...
2016. jan. 28. 21:00
 3/4 A kérdező kommentje:
a kommenteket is ertekeleek alatt vegigolvasva azt irta ,hogy tokeletesen mukodok egy medencezes utan egy panasz volt,hogy a hangszoro halkabb de ra egy fel orara irtak,h megoldodott es ra kerdeztem,h azota volt-e valami baj vele es "nem" volt a valasz
2016. jan. 28. 21:07
 4/4 anonim ***** válasza:

igen, ezt mondom, hogy nekem sem lett semmi baja, de MEGTÖRTÉNHET.

Ezért mondom, hogy ha nem muszáj, inkább ne tedd meg.

Épp elég ilyet olvastam, hogy tudjam, mindenki azt hiszi, hogy Ó az övé is túléli, és nem tette, az enyém megtette, valakié megtette, de mi van, ha te is kipróbálod és nem bírja ki?


papíron ki kell neki, de papíron a repülőgép sem szabad, hogy lezuhanjon, soha!


Jobb biztosra menni szerintem, tedd csap alá, azt mindenképpen kibírja, de ne akard 30 percig vízben tartani.

2016. jan. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!