Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » álomfejtés segitsget szeretnék...

álomfejtés segitsget szeretnék kérni?! Azt álmodtam, hogy

Figyelt kérdés
mostohanagyapámmal veszekedtunk(részegvolt) és le szurt egy villával , s itt volt a barátom és ö neki szököt s én probáltam oda hivni magam melé de nem jött ki hang a szájamon ,édesanyám ott térdelt melettem és egyik percbe mintha az ö szemszögébol láttam volna a világot és másikba a sajátomébbol ,nagyon agaszt egész nap sirok gorcsomvolt kérlek segitsetek magyarázatott kapni :/ remélem érthető voltam

2016. febr. 4. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves Rémálmos!

Sietek megnyugtatni,hogy mi emberek képtelenek vagyunk megálmodni a jövőnket.Álmaink nem a jövőről,hanem a jelenről,és a múltról szólnak.

A te álmod azt jelenti,amilyen módon szemléled mostoha apádat.Az álomban te azonosultál édesanyáddal,akit féltessz mostohádtól.Én nem ismerem őt,de nem gondolom így sem,hogy édesanyádra törne,s különösen nem rád.


Van valami konfliktus köztetek?Ha igen,írd meg magánlevélben részletesebben!

2016. febr. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen van :/
2016. febr. 5. 09:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha bővebben leírsz egy jellemző esetet,talán segíthetek!
2016. febr. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nagyon durvakat tudok ird be alom es ott alomfejtes...
2016. márc. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!