Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Recseg a fülem. Mit tehetnék?

Recseg a fülem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Pár napja hallottam, hogy valami recseg... idegesíteni kezdett, ezért befogtam a fülemet, de még mindig hallottam. Ekkor jöttem rá, hogy a bal fülem az. Még nem tapasztaltam ezt.. most van először. Még nem fordultam vele orvoshoz, hisz még nem tudok róla szinte semmit. Olvastam, hogy a régebben előforduló betegségek miatt is lehet (arcüreg gyulladás, stb...), csakhogy nekem még nem volt ilyen. Füleimet rendszeresen tisztítom. Meg vagyok fázva... nem tudom, ez is benne lehet a dologban? Remélem, tudtok róla valamit... előre is köszönöm!

2016. febr. 8. 16:50
 1/1 anonim válasza:
Nekem mindket fulem recsege. Illetve ugy mondanam hogy tudom recsegetni oket, mar kiskorom ota. Szerintem normalis, valami belso izmot mozgatsz.
2016. febr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!