Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A szerelem elmúlik egy idő...

A szerelem elmúlik egy idő után ês jó esetben csak szeretet lesz vagy az igaz szerelem örök? Van igaz szerelem?

Figyelt kérdés
2016. febr. 13. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha a nagyszüleimre gondolok akik imádták egymást, akkor hiszek abban, hogy létezik örök szerelem. Papa megszöktette mamát mert mama szülei ellenezték a kapcsolatukat. 17 gyermek született, de amikor mama 70 éves születésnapját ünnepeltük, papa úgy készült a nagy ajándékára mint egy tizenéves fiú..Egymás kezét fogták, és mama irult-pirult örömében..


Hál istenek hasonlóképpen élek én is. 16 éve élek boldog házasságban, és még ma is ha a férjem elhív "randira" akkor úgy készülők mintha életem első randija lenne..

2016. febr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hmmm ez aranyos :) további sok boldogsagot!!
2016. febr. 13. 22:13
 3/4 anonim válasza:
Ahogy az első válaszoló írta abba én is hiszek hogy lehetséges. Egyetértek vele és kivanom jó jó sokáig legyen szerelmes.
2016. aug. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Biztos létezik, sok példa van rá. Sajnos nekem nem jött össze, és úgy gondolom már nem is fog.
2020. jan. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!