Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tanácsot szeretnék kérni mit...

Tanácsot szeretnék kérni mit kéne tennem? A többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátnőm, de csak sajnos barátok vagyunk Úgy képzeljétek el hogy mindent megbeszélünk, egy ágyba alszunk simán egymás előtt öltözködünk, olyan kedves hogy ha nállúk alszom minden reggel ágyba kapom a kávét. De meg soha nem közelettünk egymáshoz persze vannak napi szinten férre érthetö beszélgetések meg egy kis vérszívás mind a két oldarrol.. Ebbe a leg szebb hogy a szülei is azt szeretnék hogy velem legyen és meg kaptam hogy töllem akarnak unokát . De mar meg kaptam a leányzótól hogy nem vagyok az esete és hogy nem tetszem neki. Ja van párja igaz 200 km van köztük és nagyon ritkán találkoznak . De a leányzó még is velem fog kimenni német országba melózni . Vissza térve rám én eddig szerettem mint barátot de kezdem fontosabbnak erezni elkezdett hiányozni és egyre többet gondolok rá és egyre sűrűbb a testi kontaktus pl. : át ölel belèm karol, meg a mai nap csak úgy spontán le nyomott egy puszit a moziba jó persze én is keresem azokat a pillanatokat amikor hozzá bujhatok vagy csak megsimogassam Èn egy 21 éves srác vagyok szingli most lehetne barátnőm nem 1 sem 2 de nekem egyik sem kell mert mar abból ki nőttem mar többre vagyok egy normális kapcsolt család stb ès èn vele eltudnám kèpzelni a jövömet .

2015. jún. 9. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:

te jó isten, nem akarok nyelvtannáci barom állat lenni, de a helyesírásod miatt én elhagytalak volna ...


na, de most, mivel nem akarok kegyetlen paraszt lenni, és tényleg nem akarlak megsérteni ezzel:


Én a helyedben egyszer komolyan elkapnám, leültetném, és rákérdeznék, hogy mondjon el minden apróságot azzal kapcsolatban ,hogy hogy érez!Menj biztosra, hogy az első pattintás nem csak azért volt, mert félt, persze, mivel van barátja, inkább várd meg, hogy szakítsanak!

Sok sikert a lányhoz!

2015. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot... A mentségem az írás miatt kicsi a telefon az az újjam meg túl nagy :p
2015. jún. 9. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!