Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy csináljam, h ne sírjam...

Hogy csináljam, h ne sírjam magam agyon a ballagáson?

Figyelt kérdés
Nyáron ballagok a 8. osztályból,és rettentően félek,hogy az egész sírásból fog állni.Mindenki sírni fog meg minden,de..én már előre félek.Imádom ezt az osztályt-igaz még van olyan ember,akivel alig váltottam pár szót ;)-és az osztályfőnökömet is nagyon szeretem,a tanáraim is nagyon fognak hiányozni.Pedig több barátnőm itt lakik körülöttem,pár lépésre tőlem,de az már nem ugyanaz lenne,nem találkoznánk minden reggel,nem velük mennék be a suliba a szekrényekhez,nem velük mennék fel a lépcsőn,és lépnék fel a terembe,és nem velük szórakoznék órákon és szünetekben,nem velük röhögcsélnék és szúrnék ki a tanárokkal.Már most rossz belegondolni,hogy nem ők lesznek azok,akikkel a suliban az ebédsorhoz futunk h maradjon kaja,és nem velük ülök majd le és fintorgunk a kajára.:( Nagyon nagyon fognak hiányozni,már most. Mit tegyek,h ne gyötörje se most,de ballagáson a szívemet ennyire? Főleg egy fiú miatt is,akibe bele vagyok zúgva,pedig alig beszéltünk,és csak egy éve jött. | ?? 15/L
2010. márc. 30. 21:35
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
és ugye az nem ciki,ha tűhegyes cipők helyett sima fekete tutyit húzok?
2010. márc. 30. 21:40
 2/13 anonim ***** válasza:
az miért probléma ha sírsz? ez tök természetes. sokan sírnak a ballagásukon
2010. márc. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

szerintem sem ciki ha sírsz,és persze gondolj bele h simán találkozhatsz velük ha arrafelé laknak mint te bármikor találkozhattok,és úgy nem lesz olyan rossz..gondolj arra h az új suliban ugyan ilyen barátaid és osztályod lesz remélhetőleg..nempara.:D

A tanáraid hiányát majd sikerül elviselni..:D

2010. márc. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
jó tudom,de mi van,ha az igazgató beszéde alatt is hangosan bőgünk?:D
2010. márc. 30. 21:51
 5/13 anonim ***** válasza:

Nekem is rettenetesen hiányzott az akkori osztályom és nagyon féltem, hogy már sosem fogom úgy érezni magam egy osztályközösségben, mint abban, aztán nem kellett mitől félni. Egyszerűen nem kell tartani tőle!


A könnyeket meg ne tartsd vissza. Aztán hiába mondod, hogy sírni fogsz, elejtesz egy könnycseppet azt' csumi. Én is partam hogy bőgni fogok, és igazából nem is hatott meg.

2010. márc. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

És a tutyi se ciki...:)

Én is valami hasonlót vettem fel anno:P

2010. márc. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én anno örömömben sírtam, hogy végre megszabadultam tőlük.
2010. márc. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
jah és még szeptemberbe suliba is egy busszal járunk^^
2010. márc. 30. 22:23
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
Hát, azt nem tudom hogy mit csinálj, de egy biztos: TERHES VAGY!
2010. márc. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hát ez nem igaz már megint te.rajtad annyit tudok röhögni,sok kérdésnél láttam már a hasonló válaszaidatXD
2010. márc. 31. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!