Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet élethűbbé tenni...

Hogy lehet élethűbbé tenni azt amiről éppen álmodozom? (Csókolózás)

Figyelt kérdés

Nagyon sokat szoktam lányokról álmodozni és arról hogy egy visszahúzódóbb, cuki lánnyal csókolózom, de az a baj hogy csak látom és az nem olyan jó... Valahogy élethűbbé szeretném tenni, de fogalmam sincs hogyan.

Mit tegyek hogy jobban beleélhessem magamat?

Tudom hülye kérdés... :/

17/f


2016. febr. 17. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:

gondolom ilyen szupermodell külsejű csajra gondolsz, mint a filmekben, aki úgy viselkedik, mint egy pattanásos rusnyaság :D

Tényleg hülye a kérdés, de még inkább szánalmas, szerencse, hogy nem kell arccal vállalnod, de még így is, rántsd meg a tököd inkább és szedd össze magad

2016. febr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem szupermodellekre gondolok, hanem a suliban lévő kis félénk lányra aki tetszik nekem... Az álmodozás nem szégyen.. Szerintem. :D


Mihez kellene összeszednem magamat?

2016. febr. 17. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Álmodozni nem...de ha már azon gondolkozol, hogy lesmárolod a kutyádat, csak hogy közben a kiszemeltedet képzeld oda az már szánalmas :D menj oda a csajhoz és próbáld ki vele
2016. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ki beszélt itt kutya smárolásról?... Atya ég.


Én úgy gondoltam hogy kicsit mozgatom az ajkam vagy ilyesmi...

De gondolom hogy csak példa volt. :D


Dehogy megyek.. Én csúnya vagyok,elküldene.. Meg még sosem volt dolgok lányokkal így ez a lehetőség kilőve.


Mind1 mára el is ment a kedvem az egésztől ezután a kutyás után. :D

2016. febr. 17. 21:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne már XD
2016. febr. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a kutyát csak hülyeségnek írtam, attól függetlenül is szánalmas, becsukott szemmel csücsörögnél magadban? csak képzeld el, én elröhögném magam, ne legyél lúzer, ha nem rpóbálkozol tényleg a kutyád marad, vagy még annak is csak a segge, azért Ők se állnak le mindenkivel :D
2016. febr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!