Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi értelme van akármilyen...

Mi értelme van akármilyen védőeszköznek?

Figyelt kérdés
Úgy értve nagyon vészes estbe jók de pl. Oda jön hozzád valaki és ki akar rabolni és megszúrod párszor a késeddel akár 1-szer te kerülsz szarabb helyzetbe... Irjátok le a véleményeteket ha lehet, Koszi
2016. márc. 1. 23:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést azért teszem fel mert érdemes egyáltalán venni pl kést? Mert szerettem volna venni 9 centi pengéjű karambitot mivel sokszor leakarják lopni rólam a cipőt és el kell futnom és meguntam... De ha leállok vele valamit csinálni akkor én kerülök rosszabb helyzetbe nem?És igen elég rossz környéken lakok.
2016. márc. 1. 23:16
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kes halalos serulest okoz. A gazspray nem, inkabb vegyel azt, es veszhelyzetben ne mutogasd, hanem azonnal hasznald, es FUSS.
2016. márc. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem éri meg kést venni?
2016. márc. 1. 23:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább a gázsprayre szavazok. A késsel ha megölsz valakit aki nem támadott rád fegyverrel akkor nagyon megütheted a bokádat. Soha nem tudhatod, hogy belehal-e az illető ha késsel véded magad. Én gázsprayt hordok magamnál. Alapkellék, mindig ott van a farmerzsebemben. Ha rossz előérzetem van zsebre teszem a kezem és megfogom (a gázsprayt), szóval ha valami történik egyből tudok reagálni.
2016. márc. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a "vipera" pont jó. Én is azt szoktam hordani.
2016. márc. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kés azért sem jó, mert mi van, ha elveszik Tőled? Ha olyanok, mint írod, biztosan nem félnének használni. Ha Te szúrsz, a következményeket előttem már leírták. Tehát mindenképpen Te kerülsz bajba.
2016. márc. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A késnek a legnagyobb hibája az, hogy ha nem tudsz bánni vele, könnyen a rosszabbik felére kerülhetsz - és az addig fegyvertelen támadó nem lesz rest használni.


Önvédelemre gázspré vagy gáz/riasztópisztoly, illetve a legjobb még mindig a gyors futás.

2016. márc. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!