Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire erős a Karinthy?

Mennyire erős a Karinthy?

Figyelt kérdés
Sok negatív dolgot hallottam a sok pozitív vélemény mellett a Karinthyról. Mikor elkezdtem nézni az iskolákat ez a suli fogott meg leginkább. Viszont olyanokat is hallottam, hogy az ott tanulók ha választhatnának soha többé nem mennének oda, nagyon megbánták, hogy azt választották mert nagyon sokat kell tanulni. Olyan iskolába járok ahol szintén sokat kell tanulnom az ötösért (napi szinten minimum 2-3 órát) és gondolom ez gimnáziumként egy még magasabb szint lesz, tehát erre fel vagyok készülve, de ha kéttanosra mennék tényleg a tanuláson kívül semmilyen szabadidős program nem férne bele? Ráadásul valószínüleg csak a németre van esélyem, és azt még nem tanultam. Tudom h több csoportra van osztva, de gondolom, hogy nem zúdítanak már első évbe napi 200 új szót az emberre. Vagy mégis?
2016. márc. 10. 14:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!