Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet 15 evesen koncertre menni?

Lehet 15 evesen koncertre menni?

Figyelt kérdés
15 eves vagyok es juniusban szeretnék menni a Rock in Viennara Rammstein koncertre csak nem tudom higy beengednek e 16 ev alatt.. egyedul mennek senki nem akar velem jonni.. amugy lany vagyok tanultam onvedelmet.. es nem vagyok befolyásolhato... felnőtt kisero nelkul bemehetek vagy egy felnott hany kiskorut cihet be? SURGOS!!!

2016. márc. 12. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Háát, szerintem necces, én nem próbálnám meg. Biztos nincs senki aki elkísérne? Egyedül mennél ki Bécsbe? Hol lenne szállásod, hol aludnál? Szüleid mit mondtak? Legvégsőbb esetben egy idősebb R+ rajongóval is lebeszélhetnéd, hogy legyen a kísérőd...

Egyébként az, hogy tanultál önvédelmet, annyira nem segít, ha pl. véletlenül elesel a pogóban, és eltaposnak.

2016. márc. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ahogy ismerem az osztrák koncertközönséget, szerintem nem lesz ott probléma ;)

Nem ismerem a konkrét fesztiválszabályzatot, de ha nincs külön korhatár beleírva, akkor elvileg be kell hogy engedjenek

2016. márc. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is erre a fesztiválra megyek, annyi különbséggel, hogy én az Iron Maidenes napra, de én már 16 vagyok. A szabályzatban úgy van benne, hogy 16 alatt nem lehet egyedül, viszont nagy valószínűséggel nem lenne ebből semmi problémád. Sok koncerten voltam már úgy, hogy nem szabadott volna beengedniük, mert túl fiatal voltam, de nem nagyon foglalkoztak vele, szó nélkül beengedtek. Bár szerintem egy kicsit idősebbnek is nézek ki. Egy évvel ezelőtt meg a Nova Rock fesztiválon voltam Ausztriába, oda sem szabadott volna beengedniük, mégis ott voltam. :D Szóval hajrá!
2016. márc. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi .. nem apam elvinne es haza is hozna utana szóval szallas sem kene.. .csak ok nem azok a típusok akiket egy ilyenen el tudnék kepzelni :D
2016. márc. 13. 13:20
 5/5 fersk ***** válasza:
Néha meglepő dolgok derülnek ki arról, kiben mi rejtőzik! :D
2016. márc. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!