Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Családommal magyarországra...

Sanyi p kérdése:

Családommal magyarországra szeretnénk költözni. Szlovákiai magyarok vagyunk. Szerintetek Miskolc vagy Debrecen jobb hely? Gondolok munkahely, iskola és élhetőség szempontjábol.

Figyelt kérdés

2016. márc. 12. 21:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A te szakmáddal (is) mindenképp Debrecen!
2016. ápr. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%
Én Debrecent nem javaslom, nekem ott furák az emerek. Állás lehetőség egyik helyen sem jó. Helyedben én először állást keresnék, és ha mindkettőtöknek van állás akkor ahhoz lakást és nem fordítva. Én Egerben/Gyöngösben/Hatvanban gonolkoznék helydben.
2016. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

12-es: nem tűnt fel, hogy a kérdés két "nagyváros" közti döntéshez kér tanácsot?

Debrecen helyett Hatvanba? Normális vagy?

2016. ápr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
53%

12-es Úgy írod mintha Debrecen akkora nagy lehetőségekkel teli város lenne. Pedig Debrecen is csak a keleti országrészen van, a keleti része jellemző lehetőségekkel. Környezetileg csúnya. (Nem a város hanem a környező táj.)

Ezért javasoltam olyasmit ami Pesthez közelebb van, benne van az ország vérkeringésében, dé mégsem esik olyan messze az otthontól. (Gondolom nem véletlen hogy ezt a két Szlovákiához közel eső várost említette.)Egyébként ha munkát kell mindkettőjüknek keresni, akkor tulajdonképpen oda költöznék ahol a legoptimálisabb a családnak minden szemponból.

2016. ápr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

előző: "Környezetileg csúnya."

Az a csúnya, aki tájékozatlan, és okosnak akar látszani!

Nem kell a Hortobágyra menni (Világörökség része) csak fel kell ülni az 1-es villamosra, s a Nagyerdőn vagy, vagy fel kell ülni a Zsuzsira, és csodákat látsz...

Debrecenből 2 óra Pest - 1,5 óra Milánó...

Kérdés?

2016. ápr. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
58%
Kedves elző, 2 évet töltöttmem a Debreceni Egyetem mesteképzésén, az egész családom debreceni anyai ágról. Szóval van elég tapaszatlatom és megalapozott véleményem. Nem szép a környező táj...ez van, csak maga a város épült ki kasszul,szóval nekem ne mutasd be Debrecen környékét. Csoda az a Zemplén, Bükk, Márta..Bakony, Börzsöny..(A hortobágy ronda, semmi köze ahhoz hogy a világörökség része vagy sem. Egyedi, jellemző, megismételhetetlen, de nem szép....)
2016. ápr. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
100%
Én miskolci vagyok, de én is Debrecent ajánlom. Elismerem, hogy Miskolc nincs Magyarország legfejlettebb városai közt, de azért az, hogy nem engednéd ki a gyerekedet az utcára egy kissé durva. Vannak Miskolcnak rosszabb környékei, de azért mondjuk Miskolc-Tapolca elég jó. Az sem igaz, hogy kilátástalan és teljesen lepusztult, pronyó. Most már egyre több nagy cég is Miskolcra jön (pl: TAKATA, ami egy japán cég). Én nagyon szeretek Miskolcon élni!!!
2016. nov. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!