Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Családommal magyarországra...

Sanyi p kérdése:

Családommal magyarországra szeretnénk költözni. Szlovákiai magyarok vagyunk. Szerintetek Miskolc vagy Debrecen jobb hely? Gondolok munkahely, iskola és élhetőség szempontjábol.

Figyelt kérdés

2016. márc. 12. 21:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%
Kosice.
2016. márc. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább Debrecen , a másik helynél keresni kell a jó környéket .
2016. márc. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Kassa nem megfelelő,mindenképp M.O.ra szeretnénk menni.Debrecen vagy Miskolc a hozzánk legközelebb eső nagyvárosok.Gondolom munkát is találnánk,kisebbik fiam általános iskola 5.es,Nagyobbik 8.os.Szeretnénk megtalálni a jobb lehetőséget számukra is.
2016. márc. 12. 21:23
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Nehéz úgy véleményt mondani, hogy nem tudjuk hogy milyen munkahelyet keresel?

Miskolcon sokkal olcsóbban tudtok lakást venni mint Debrecenben!

Viszont Debrecenben könnyebben kapsz munkát, sokkal jobbak a lehetőségek, sokkal komfortosabb.

Debrecenben van perspektíva, Miskolcon nem annyira.

30-40 ezer ember elhagyta Miskolcot...

2016. márc. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Miért akartok Magyarországra költözni? Ez az ország sokkal rosszabb mint Szlovákia!
2016. márc. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
67%

1értelmű, hogy Debrecen! Én is cívis városi vagyok.

Miskolc tele van kisebbségiekkel(nem rasszizmus),de gyereket nem engedném Miskolc utcáira!

Voltam már ott többször is>.<iszonyat pronyó, full lepusztult, totál kilátástalanság, semmi beruházás, zéró strukturális változásra való hajlam/terv!

Irány Debrecen, drágább, de ÉLHETŐ! kultúra fellegvára, beruházásokkal tele, élő, fiatal város:) Közlekedés(i eszközök) príma, újak, oktatás kitűnő tanároktól, munka is azonnal akad!

2016. márc. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Szeretném mindenkinek megköszönni a válaszokat.Ment a zöld.Végzettségem mezőgazdasági gépészeti szakközépiskola,bár igazán e téren nem sokáig dolgoztam.Gyári munkás voltam,majd hosszabb ideig különböző raktári munka,anyagmozgatás,áruátvétel rendelés szerint előkészités,leltározás.E területen szeretnék dolgozni ha sikerül találni valamit.Páromnak általános iskolai végzettség.Gondoltunk valami takaritónői állás megfelelne.Mégegyszer köszönöm.
2016. márc. 13. 16:06
 8/17 anonim ***** válasza:
52%
Komolyan Mordor-ba akarsz költözni? XD
2016. márc. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

M.o.-n van egy pár körzet, város, amelyek kiemelkedően fejlődnek, ezek közt van Debrecen.

Miskolc - sajnos - nem.

2016. márc. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Debrecent javaslom. Sokszor járok Miskolcra, nekem nagyon furák ott az emberek. Valahogyan Debrecen másabb emberileg és munkahelyileg is. Nyíregyházán nem gondolkodtál?

/Megjegyezném, hogy Magyarországon se rózsás a helyzet/

2016. ápr. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!