Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Munkahely választás?

Munkahely választás?

Figyelt kérdés

Szeretnék olyan munkát végezni, ahol egy szobában egyedül ülök a gépemmel, minden munkakezdés előtt kapok egy papírt az elvégzendő feladataimmal, és amíg csinálom, addig senki sem szól hozzám. Nem toporzékol állandóan a főnök az ajtómban, hogy mikor vagyok kész, hanem a megadott 8 órás munkaköröm alatt amikor kész vagyok, akkor kész vagyok vele. A legfontosabb, hogy nem kell se kolléga, se kapcsolattartás más cégekkel, egy egyszerű A/4-es lap, aztán ennyi! Gondolom ilyen munkakör nem létezik, vagy igen? Gondoltam az irodai munkára, de ott biztos, hogy nem egyedül dolgoznék, hanem minimum lenne másik 3 kollégám, amit nem akarok. A titkárnő kilőve, mert ott biztos, hogy kapcsolatot kell tartani más céggel.

Tippek esetleg? :D



2016. febr. 14. 23:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Programozás távmunkában. Kapsz egy feladatleírást, X idő múlva rádszólnak, hogy hol tartasz, de általában nem keresnek napokig. Az időt pedig úgy osztod be, ahogy akarod, csak a feladat legyen kész.


Hátránya: sokszor projekt alapú, azaz ha van munka, van pénz, ha nincs, akkor keresni kell - és nem mindenhol jelentenek be.

És nem árt némi hozzáértés sem.

2016. febr. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!