Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg egy srácnak...

Gertike99 kérdése:

Hogyan mondjam meg egy srácnak, hogy mit is érzek iránta?

Figyelt kérdés

A fiú az osztálytársam és kedves barátnőm elmondta neki hogy szerelmes vagyok belé viszont Ő nem hitte el.Azóta ha egy másik fiú nevét mondom ki előtte vagy leírom egy lapra (ez általában a bátyám neve szokott lenni) olyan mintha féltékeny lenne.Nem tudom ez most mit is jelent.Lehet hogy egy kicsit tetszek neki? Nem tudom.Erre keresek választ.

A válaszokat előre is köszönöm.



2016. márc. 14. 09:32
 1/1 Demoklészi válasza:

Üsd le egy féltéglával, rángasd be a wc-be és erőszakold meg. Akkor biztos rá fog jönni.


Na de viccet félretéve:

Van egy általános szabály! Soha, semmilyen körülmények között nem szoktak összejönni osztálytárssal.

Ennek csak egy oka van:

Még pedig az, hogy ha egy barátságot átalakít az ember kapcsolattá, az már soha nem lesz barátság újra, ha szét mennétek. Na szóval egy ilyen helyzetben, aminek valószínűsége több mint 80%, hogy nem maradnátok együtt, gondolom nem szeretnél olyannal egy osztályba ülni, akit lehet te még épp szeretnél, de a srác már előtted más lányokat ölelgetne, meg csókolna. Lelkivilágodnak nem tenne jót. GONDOLD ÁT!

OSZTÁLYTÁRSSAL NE!

2016. márc. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!