Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A lelki fájdalomba bele lehet...

A lelki fájdalomba bele lehet halni? Ha mondjuk elveszted életed szerelmét, vagy anyukádat.

Figyelt kérdés
2008. szept. 21. 11:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet meghalni így. Idős korban többször megszokott ez történni, mikor meghal a párja valakinek. Azt szokták mondani, hogy megszakadt a szíve. De előzménye kellett, hogy legyen, még akkor is, ha nem tudott róla az illető. Gyenge szív, magas vérnyomás, esetleg idegi problémák. Tehát mindig van kiváltó oka az iyen haláleseteknek.
2008. szept. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm!
2008. szept. 21. 12:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lehet belehalni ilyesmibe....s lehet furán hangzik de az idő mindent megold!!!! Lehet nem napok hetek alatt...de segít!! Feledni és a szépre emlékezni!!!
2008. szept. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ennyire nem egyszerű....de bele lehet halni.

Egészséges szív mellett is okozhat lelki trauma pl. szívrohamot, az pedig elég közel áll a halál-veszélyhez..


A szív időnként bölcsebb mint az ész...Ha az ész akadályt képez a szív elé, akkor fájni fog a szív.

HA túl erős a konfliktus,és sokáig tart akkor szívrohammá fajul. Ismételt szívroham pedig már lehet halálos.

(Az más kérdés, hogy nem csak lelki ok, eredményezhet szívrohamot.)

2008. dec. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia. Ha annyira szíven üt a hír, akkor előfordulhat szívroham. Nekem január végén halt meg a barátnőm, autóbalesetben:( Mikor megtudtam, majdnem szívrohamot kaptam. Eleve nagyon felszökött a vérnyomásom, de még a sírógörcs is emelt rajta, úgyhogy nagyon rossz volt. Üdv: Gyuszi, 18
2010. ápr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom:( Részvétem.
2010. ápr. 23. 22:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. Köszönöm! (Gyuszi)
2010. ápr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!