Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi alapján pontoznak?

Mi alapján pontoznak?

Figyelt kérdés
emberek egymást pontozzák le vagy fől, vagy hogy megy ez ? csak mert egy választ irtam egy helyre 70%os lett, aztán kicsivel késöbb mikor jött még a kérdésre 1-2 válasz, akkor visszament 40%ra. Érthetetlen dolog. Most azért mert valaki mást gondol ?
2016. márc. 17. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:

pont azért mert más gondolnak

nem mindenki ért eggyet a véleményeddel

2016. márc. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na de ha nyomnak egy ilyen piros kezes nemhasznos kézjelet, az mennyivel adja lejeb ? most azért mert egy valaki nem ért egyet, most azért ennyire lemegy , és akkor már kb az én válaszom semmit nem ér ?
2016. márc. 17. 12:49
 3/7 Pelenkásfiú ***** válasza:
Az, hogy mennyivel megy lejjebb, attól függ, hogy hány értékelés volt már rajta előtte. Mivel az átlagot írja ki.
2016. márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt egy alapszabályt figyeltem meg.


Ha a kérdezőnek megfelel a válasz,akkor felpontoznak,ha nem akkor le.


Ha leírod az ezotéria rovatba egy kérdésre,hogy hülyeség,akkor lepontoznak,még akkor is,ha nettó idióta a kérdés. Szintén lepontoznak a baba-mama rovatokban,ha nem nyalsz csontig anyucinak.


Ezért értelmetlen a GYIK %-olás.

2016. márc. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem lenne értelmetlen csak vannak olyan kategóriák, ahol nem tudsz egzakt választ adni: politika, vallás, ezotéria, családi kapcsolatok stb.

Az emberek véleménye eltér, és hogy egy egyszerű pédával éljek, ha én beírom egy vallásos kérdéshez, hogy "isten nem létezik", akkor jönnek a hívőktől a mínuszok, az ateistáktól meg a pluszok.

2016. márc. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:D ja, és akkor igy döntse el az ember h kinek van igaza
2016. márc. 17. 15:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos inkább lefelé megy a pontozás.

Ha valakinek nem tetszik valami, akkor pontoz. Ha tetszik, akkor nem biztos.

Másrészt néhányan minden elérhető dolgot lepontoznak - úgy, hogy ráadásul több címről jelentkeznek be. Na, ilyenkor megy le durván a %

2016. márc. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!