Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Apám szerint rasszista vadálla...

Apám szerint rasszista vadállat vagyok! Miből gonolhatja ezt?

Figyelt kérdés
Oké, hogy nem szeretem a cigányokat, de nem is utűlom őket, rasszista meg főleg nem vagyok. Miért gondolja ezt? Ja, és jogos, hogy nem akarja megengedni, hogy acélbetétest vegyek?
2010. ápr. 3. 14:17
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Amúgy meg minden attól függ, hogy apukádnak milyen a világképe. HOZZÁ képest lehet, hogy az vagy, nagy átlagban meg annyira nem. Az, hogy valaki nem szereti a cigányokat, de nem is szónokol arról, hogy ki kéne irtani az összeset, az nálam nem rasszista.

Acélbetéteset nem tudom, miért nem engedi, nem csak a nácik hordják, nekem is volt, pedig ez igen távol áll tőlem.

2010. ápr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Én se szeretem a cigányokat
2010. ápr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok. Ja, és ha számít, lány is vagyok. Viszont így is bakancsot hordok, csak nem acélbetétest.
2010. ápr. 3. 14:26
 4/42 anonim ***** válasza:
Pont azért gondolja, hogy rasszista vadállat vagy, mert acélbetkóst akarsz venni. Az ő szemében (és nem csupán az övében, hanem az összes többi rögeszmés antirasszista szülőében is) az acélbetétes bakancs a rasszisták viselete.
2010. ápr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
De minek acélbetétes? Ezt sosem értettem, a szupercsapatnak sem volt acélbetétes bakancsa, mégis motoros bandák ezreivel bántak el. xD
2010. ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
ÉLJEN A SZUPERCSAPAT! LE A RASSZIZMUSSAL! HAJRÁ MR T!
2010. ápr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:

És Chuck Norris nak se volt

mégis elbánt a Klux klux klánnal :D

2010. ápr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
ÉLJEN CHUCK NORRIS! ÉLJEN A PÖRGŐRÚGÁS!
2010. ápr. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

eccsetleg azért gondolja azt mert acélbetkost akarsz venni?:D

hm..nem tudom.. ha az én gyerekem akarna ilyen "szkinhed" féleség lenni..akkor biztos nem örülnék neki.. (:

2010. ápr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
ÉLJENEK A "SZKINHEDFÉLESÉGEK"!
2010. ápr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!