Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyakorin miért van ennyi okos...

Gyakorin miért van ennyi okos ember?

Figyelt kérdés
azt megértem hogy egy csomó kanos tinédzsernek nincs jobb dolga de rengeteg művelt egyén is van itt ami kicsit érdekes, persze ez nem baj sőt csak kérdem
2016. márc. 19. 01:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak az tud ide regisztrálni, aki a főoldalon a relativitáselmélet statikus változójának négyzetes integrálját le tudja vezetni mind analitikus mind algebrai formában.

Ilyen feltételek mellett meg ne is csodálkozz, ha itt csak okos emberekkel találkozol...

2016. márc. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a kérdésben nem rád gondoltam
2016. márc. 19. 01:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert sokat lehet tanulni/tanítani és valamilyen szinten itt is mód van az önkifejezésre.
2016. márc. 19. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert nem mindenki 12 évesen regisztrál, van aki világot látott, művelt és itt van.
2016. márc. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jellemzően azért, hogy válaszoljanak, segítsenek a kérdezőknek.:-) Elég jól be van keresőzve az oldal, a Google előszeretettel dobálja fel, előfordul, hogy az ember kíváncsiságból benéz, aztán itt ragad hosszabb-rövidebb időre.
2016. márc. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves Digo! Egy 12 éves is lehet tapasztalt, és világot látott. Tapasztalat. És ha feltételeznéd, nem, nem vagyok 12 éves. De voltam:)
2016. márc. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!