Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Autó vásárlás előtt állok!...

Autó vásárlás előtt állok! Amik tetszenének : Opel Corsa D, Opel Astra H, Peugeot 207 mindegyik benzinesben érdekelne! Kérdésem . Melyik lenne jó választás?

Figyelt kérdés
Fogyasztás,fenntartás és melyik megbízhatóbb? Válaszokat előre is köszönöm!
2016. márc. 19. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Francia autót ne vegyél.
2016. márc. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Indok? Mi a baj vele?
2016. márc. 19. 14:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég furán vannak összerakva. Egy egyszerű izzó cseréhez szét kell szedni a fél karosszériát. Szerintem a motor sem túl megbízható. A műanyag alkatrészek meg könnyen letörnek. Nekem már maradt a kezemben egy kombi csomagtér ajtajának a kilincse, miközben nyitottam ki (hozzáteszem nem feszegettem). Ha gondolod, kérdezz meg pár autószerelőt, akik már szereltek francia autókat. Nekem nincs velük sem jó tapasztalatom, sem jó véleményem róluk. De biztosan akad majd valaki, aki az ellenkezőjét állítja.
2016. márc. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Ismerőseim körében megfordult pár Opel. Egyáltalán nem lehet rájuk fogni,hogy a német autó sose kopik el. Pedig nem trehány tulajok. Nekem egy 2006-os 207-esem van, 1.6 dízel, még semmi baja nem volt pedig már a 190.000-hez közelítek. Egyedül a fékeket csereltettem. Ja, és nem egyyszer mentem vele tartósan 200 felett. Szóval has a francia autók olyan sz...ok lennének ez a kocsi mar hatszor szétesett volna alattam.
2016. ápr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 everlast117 válasza:
Énis nemrég lettem egy Peugeot 207 Gazdája,Opel Astra G-ről váltottam.Hááát ég és föld,ide sorolnám a kényelmet,komfortérzetet,és aminőséget..Idáig semmi probléma nemvolt az autóval,de nem is hiszem,hogy lessz mivel nem egy ismerősömnek van 207-se,és senki nem panaszkodik rá.Nemhiába rengeteg céges Peugeot gépjármű szaladgál az utakon ;)
2016. okt. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!