Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kétkezesség tanulható? Ha...

A kétkezesség tanulható? Ha balkezes vagyok, meg tudok tanulni jobbal rajzolni és írni?

Figyelt kérdés
Olyanról hallottam csak, hogy valakinek az egyik kezét amputálni kellett, ezért megtanult a másikkal írni. Most eléggé érdekel a kétkezűség, de hogy lehet megtanulni? Csak, ha egyfolytában gyakorlok?

2016. márc. 19. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg hát, én is tudok mindkét kezemmel írni, olvasni, megtanulható, de rengeteg idő kell hozzá.
2016. márc. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy tanultad meg? Jó, gondolom, hogy gyakorlással, de rásegítettél még valamivel, vagy alkalmaztál mellett valami kis praktikát? :)
2016. márc. 19. 18:41
 3/4 anonim válasza:
Nekem az apám bal kezes volt és régen ezt rossznak tartották ezért mindenki aki bal kezes volt annak meg kellett tanulnia jobbal írni, rajzolni néhány hét alatt meg lehet tanulni ha sokat gyakorlod.Meg lehet születni is kétkezesnek.
2016. nov. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én jobbkezesnek születtem. Ahogy nőttem, rájöttem, hogy szinte bármit meg tudok csinálni ballal is. Aztán ráhasaltam picit, elkezdtem erőlteti a balkézhasználatot. Írni is rajzolni is tudok már velük, de még mindig nem elég szép. Eldöntöttem, idén nyáron egy intenzív balkéztréninget csinálok. Mindent ballal fogok. :) Sok sikert neked is! :)
2017. ápr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!