Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Abbahagyjam, vagy...

Mit tegyek? Abbahagyjam, vagy folytassam?

Figyelt kérdés

Te mit tennél a helyemben?

Nagyon szeretem az állatokat, de még csak 12 éves múltam. Rengeteg állaton segítettem eddig, havonta több állatka tanyázik itt ideiglenesen, majd kerül gazdához. A szüleimet nem zavarja, mert én tartom el mindet, saját pénzből. Csak annyira cikinek érzem, ha állatvédelmi ügyben járkálok.. amikor telefonon beszélek valakivel, az semmi, hisz eléggé "huszonéves" hangom van. Viszont az már kínos, amikor találkozás van és el kell mondanom, hogy csak 12 múltam, ettől függetlenül ebben a hónapban 4 állatot babusgattam itt és e mellett 4 állatnak segítettem közvetlenül, hirdetéssel. Már azt fontolgatom, hogy abbahagyom az állatvédelmet, mert szerintem hülyének néznek a felnőtt állatbarátok... Te mit lépnél? Lenne önbizalmad tovább folytatni, vagy inkább visszalépnél?


2008. szept. 21. 19:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mit tennék a helyedben, de én teljesen a folytatásra buzdítalak kívülállóként. Főleg, ha még te is élvezed amit csinálsz! Szerintem elég becsülendő dolog amit csinálsz.
2008. szept. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne zavarkon a korod. Ha ezt szereted csinálni és persze ilyen felnőttesen intézkedsz és anyagi lehetőséged is megvan hozzá, akkor csináld!
2008. szept. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tiszteletre méltó, és példamutató, amit csinálsz, és én is a folytatásra buzdítalak! Bárcsak több ilyen ember lenne, mint te!
2008. szept. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon jo az amit csinalsz,es kulonben is,kit erdekel h mas mit gondol rolad,az a lenyeg h te jol erezd magad:)
2008. szept. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp folytasd, az ilyen céltudatos emberekből sajnos nagyon kevés akad ilyen téren, ráadásul ilyen korosztályban! Az állatoknak ebben a mostani világban különösen szükségük van törődésre (mindenki rohan, közönyös, az emberek nem nagyon törődnek egymással sem, hát még az állatokkal!

Én ilyen koromban képtelen voltam komolyabb dolgok önálló intézésére(és még később is), annyira nem volt önbizalmam!

Arra, hogy mit gondolnak mások pedig tegyél magasról! Lehet, hogy csak azért néznek furán mert csodálkoznak, vagy épp sárgulnak az irígységtől!

2008. szept. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
az a fura,aki furán néz rád! Mindenképpen folytasd, nagyszerű dolog,amit csinálsz!
2008. szept. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
FOLYTASD!!!
2008. szept. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem senki nem gondolja,hogy "fura",amit csinálsz.ez mindenkiben tiszteletet ébreszt,az idősebb állatvédők pedig tuti,hogy büszkék rád.maximum meglepődnek,hogy ennyi idősen ilyen elhivatott vagy.
2008. szept. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Bizony folytasd és soha ne törődj vele, hogy mások mit gondolnak! A Te lelkiismerted szerint tedd, amit teszel, ne mások furcsa nézése miatt! Én 32 éves vagyok, szintén állatbarát, de egyáltalán nem nézlek hülyének! Minden tiszteletem a Tiéd és szeretném remélni, hogy a korosztályodból sokakat megfertőzöl az elhivatottságoddal! Maradj mindig ilyen! Szívesen megismernélek!
2008. szept. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Éreztette veled valaki,hogy furcsa vagy?


Szerintem az a hülye,aki furán néz rád...tényleg jól csinálod,folytasd!

2008. szept. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!