Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Abbahagyjam, vagy...

Mit tegyek? Abbahagyjam, vagy folytassam?

Figyelt kérdés

Te mit tennél a helyemben?

Nagyon szeretem az állatokat, de még csak 12 éves múltam. Rengeteg állaton segítettem eddig, havonta több állatka tanyázik itt ideiglenesen, majd kerül gazdához. A szüleimet nem zavarja, mert én tartom el mindet, saját pénzből. Csak annyira cikinek érzem, ha állatvédelmi ügyben járkálok.. amikor telefonon beszélek valakivel, az semmi, hisz eléggé "huszonéves" hangom van. Viszont az már kínos, amikor találkozás van és el kell mondanom, hogy csak 12 múltam, ettől függetlenül ebben a hónapban 4 állatot babusgattam itt és e mellett 4 állatnak segítettem közvetlenül, hirdetéssel. Már azt fontolgatom, hogy abbahagyom az állatvédelmet, mert szerintem hülyének néznek a felnőtt állatbarátok... Te mit lépnél? Lenne önbizalmad tovább folytatni, vagy inkább visszalépnél?


2008. szept. 21. 19:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Folytasd!
2008. szept. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztató szavakat :) Szerencsére anyagilag bírom (edzősegéd vagyok, ugyan nem sok pénzt kapok, de annyi épp elég, hogy az állatokat el tudjam tartani egy hónapra. :))

Tényleg, nagyon köszönöm mindenkinek, lelket öntöttetek belém. Ha valaki meg akar ismerni, akkor nyugodtan írhat privátot :)

(Még egyszer köszönöm :D)

2008. szept. 22. 15:12
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nagyon jó dolgot csinálsz, és én büszke lennék a gyerekemre, ha ilyesmit csinálna, én mindenképpen arra bíztatlak, hogy folytasd.
2008. szept. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem furcs,a inkább meghökkentő dolog egy kicsit, de ami meghökkentő nem egyenlő azzal, hogy rossz vagy ciki. Mindenképpen folytasd! Irigylésreméltó dolgot teszel, ráadásul rengeteget segítesz is vele, több ilyen emberre lenne szükség.
2008. szept. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Folytasd! Az állatbarát felnőttek biztosan NEM néznek hülyének!!
2008. szept. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Folytattam tanácsotokra, és nem bántam meg. Most épp egy cica tanyázik nálam ideiglenesbe, nagyon jó fej. :) Jövőhéten meg hoznak egy kutyát. :)

2008. szept. 28. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!