Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Etitán Kresz oktató rendszerbe...

Etitán Kresz oktató rendszerben ha azt, írtják, hogy 60 óráig elérhető a tanagyag azt jelenti, hogy 60 óra alatt kell befejezni az elméleti képzést és utána még a gyakorlás során vissza lehet térni vagy 60 óra után kidob a rendszer?

Figyelt kérdés
Aki használta a rendszert és tapasztaltabb,kérlek ossza meg velem a tippjeit. Ti milyen stratégiával haladtatok?

#jogosítvány #KRESZ #tanulás #vezetés #Kreszoktató rendszer
2016. márc. 24. 19:31
 1/5 kawacrossmoto válasza:

60 óra az eszméletlenül sok.

Napi 1 órával egy héten belül végig lehet olavsni a tananyagot. Max. két hét, de akkor már titokban facebookoztál is közben. :)

Ha elaludnál közben, 10-20 perc után kidob az oldal és nem számolja bele a 60 órába.

Utáha ugyanennyi időt még rászánsz a teszt gyakrolásra és kizárt hogy megbukj, ha gyakorláson minden kérdésre tudod a választ.

Ha élelmes vagy, akkor a maradék idődet meg eladod valakinek, vagy csak kölcsönadod ismerősnek hogy gyakorolhasson ő is. :P

2016. márc. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Sziasztok!

Tudom, hogy nem illik ide teljesen, de én is itt tanulok. 60 óra valóban sok de szerintem a napi limitet is számolni kell. Nekem a legnagyobb csomag van és az 90 nap és szerintem ott azt is nézi. Nekem kb 27 óra alatt lett kész a hosszú hétvégén. Viszont nekem az lenne a gondom, hogy a suliból kaptam még egy 2012-es gépre telepítős gyakorlót tesztkérdésekkel és ott sok olyat találtam ami 99 %-ig biztos , hogy az E-Titánban emlitésre se került meg tábla is amit nem is használnak. Beirtam Google-ba de ott se dobta ki, hogy volt-e valaha olyan. Szóval amiért parázok az az, hogy Titánban közel 100 %-ot irtam mindig, de a 2012 meg tele van olyan műszaki kérdésekkel, hogy alig érek el a 75-ből 50 pontot. Titánban becsületesen olvastam nem a válaszokat tanultam meg. Szerintetek a Titános anyag elegendő vagy lehet abból a régebbi adatbázisból is kérdésekre számitani?

2016. márc. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az e Titán egy vacak. Én most csinálom, de nagyon megbántam. Hibás sza* az egész, nem fogadja el a helyes válaszokat, és ez nem egyszer fordult elő. Illetve tele vannak a tesztkérdések olyan kérdésekkel, amikről eddig egy szó nem volt.


A panasz e-mailnél egy-két kérdésnél bebizonyították hogy én voltam hülye (azoknál tényleg én voltam), de a többit teljesen figyelmen kívül hagyták, és finoman fogalmazva elküldtek a g* cibe.


Lekezelőek és hibás az egész.

2016. jún. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én naiv, azt hittem, hogy mennyivel jobb lesz az E-titán, mint a vacak tantermi oktatás, ledarálom egy nap alatt az egészet, lévén már van egy mocis KRESZ vizsgám, és az autós is meglett, csak épp lejárt a két év...


Hát a francokat. Nem költői túlzás, de ha darálod, mint a barom, akkor is két napod rámegy, 1000 (!) tesztkérdést kell végigkattintanod ahhoz, hogy elmehess a sóhivatalba 5000 forintért KRESZ vizsgára, ami 10 perc... Botrány, igazi balkáni rendszer.


Ja és az a szép, hogy még drágább is ez az E Titán, iszonyú pipa vagyok!!!!!

2019. ápr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát elég szar szerintem is. Kivittem és gyakorlok, és mindig ugyanazok a kérdések vannak próba vizsgán. Csak egy kérdés, a vizsga nem 2000 különböző kérdésből áll? Mármint hogy annyiból válogat ki nekem, nem? Mert akkor ez az etitán egy fos.
2020. szept. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!