Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális ez (iskolai bántás)?

Normális ez (iskolai bántás)?

Figyelt kérdés

Az iskolámban úgy érzem, hogy nagyon sokan ellenem vannak. Kibeszélnek, rosszakat mondanak rólam a hátam mögött. Van egy csaj, aki konkrétan bánt engem, pl egyszer hátrafordult a barátnője, hogy ne rugdossam a székét, és ő meg így tök hangosan neki: "Be b*szam a fejét?". Úgy ledöbbentem, hogy nem tudtam nekik mit mondani. Meg direkt bánt a csaj, pl egyszer ilyen osztálykirándulás szerűn voltunk, és tök hangosan: "Te tényleg ekkora f*fej vagy?".

Azt tudni kell, hogy soha nem szóltam a csajhoz, évfolyamtársam és sokkal alacsonyabb mint én.

Ha érzem, és látom, hogy minden adandó alkalommal, mikor együtt vagyunk pl van közös óránk, ilyeneket csinál, akkor hogyan reagáljak rá? Muszáj tennem valamit, mert nem akarok az áldozat szerepben maradni és azt is szeretném, hogyha abbahagyná ezt. Ja és szerintem nem ad rá okot a viselkedésem, hogy ilyeneket váltsak ki másokból.

Miért lehet ez? Ez normális? Vagy sokan mások is vannak ebben a cipőben? Átlagos embernek ennyi utálója/ rosszakarója van?


Köszönöm, 18/L (középiskola)



2016. márc. 25. 14:53
 1/4 Kornél bácsi válasza:

Hát.. em vagyok lány, így azt nem tudom mit csinálja egy lány. Fiúként 3+1 megoldást látok.


1. Lesz.rod és nem foglalkozol vele.


2. Megfordulsz és kineveted, vagy beoltod a barátnői előtt.. vagy a legrosszabb, ha fiúk előtt oltod be de mocskosul :D (azon megsértődne, higgy nekem :)


3. Megfordulsz és hasonlóan a 2-es ponthoz leoltod, de a mellé te "b*szod be az ő fejét"



De mivel én fiú vagyok és nem lány... lányként van még egy lehetőség a +1: Mekérdezded tőle, hogy ugyanmár.. miért akar téged baszogatni? Van elég bajod nincs kedved még az ő fárasztását is hallgatni....


Ezzel az a baj, hogy az emberek többsége hülye és nem ért a szép szóból... de ha ezzel kezdesz, ezek után még mindig választhatod az első három opcimat :D



Csak keményen! :D


23/f

2016. márc. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szomor,hogy még mindig vannak a gimiben ilyen tipik p*csák ,na ezért nem lennék újra gimis . Sajnálom hogy ennek a nagyképű ribinek te lettél az áldozata. Én a helyedben ironikusan válaszolnék neki a sértő kérdéseire. Pl. "Te tényleg ekkora ffej vagy?" erre én nyugodt arccal mosolyogva válaszolnám hogy "hogyne :) hát nem csodás?" hidd el,ha minden beszólását elengeded melletted és inkább mosolyogva válaszolod neki amit akar akkor megunja mert már nem lesz neki vicces.

Vagy amit az előttem válaszoló ír,kérdezd meg tőle hogy mi a baja mert ez nem normális,hogy semmi ok nélkül bszogat valakit...

Ügyesen! :)

21/L

2016. márc. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kerevj le neki egy jókora pofont, hogy a seggén landoljon. Egyből pitizni fog.

Leírás alapján amúgy cigó lehet... talált? :D

2016. márc. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem, nem talált.

Nagyon bunkó, de másokkal is. Én pedig nem tudom, hogy mi válthatta ki belőle ezt az egészet, mikor semmit nem csináltam vele...

Meg mindenkinek elmondja, hogy hogy utál engem. Látom, hogy a folyosón kibeszél engem a többiekkel...stb.

egyszerűen fenyegetve érzem magamat tőle:ss

2016. márc. 26. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!