Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Azok az általános iskolai...

Azok az általános iskolai osztálytársaim akik régen sokat bántottak, vertek, megszégyenítettek hogyan vennék, ha elkezdeném nekik felhozni a múltat és mennyire gyűlölöm őket ma is?

Figyelt kérdés

Mára 32/F


És a rossz emlékek nem tünnek el sehogyan sem.



2014. júl. 23. 07:46
1 2
 1/13 manó1235 ***** válasza:
65%
szerintem a legtöbbjük elszégyellné magát és bocsánatot kérne
2014. júl. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Minek? Lépj túl rajta, már itt az ideje. Mit vársz, hogy elmondod nekik, és ők majd bocsánatodért könyörögnek?

Velem sem bántak kesztyűs kézzel, de mára pont lesz.rom. Rég volt, nem mindegy ma már?

2014. júl. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
92%
Légy tökös! Vagy felejds el vagy verd meg őket, a fele már nem is emlékszik rá.
2014. júl. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
72%

32 evesen meg ezen ragodsz? akkor a te keszulekedben van a hiba.


ok valoszinuleg mar nem is emlekeznek ra, vagy nem ugy ahogy te.

2014. júl. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem tök felesleges, ráadásul pont azt mutatnád vele, hogy mennyire bánt a mai napig a dolog = milyen hatással voltak rád.


Az ilyeneknek a legrosszabb, ha azt látják, hogy a kutya nem foglalkozik velük. Jobban idegesíteni őket ennél nem lehet.


De ott a másik (amúgy szerintem valószínű) lehetőség is: kinőtték azt a korszakukat, és mára normális felnőttek lettek. Ez esetben meg pláne semmi értelme felhozni a dolgot, nyilván tudják és sajnálják ők is. Az időt visszaforgatni meg nem lehet már.

2014. júl. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Elég valószínű, hogy ők már nem is emlékeznek rá.

Ha mégis visszaemlékeznek, akkor sem biztos, hogy bevallják.

És gondolom, akadna olyan is, aki megbánta és bocsánatot kérne.

2014. júl. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki 32 évesen se heverte ki,ott azért komolyabb megaláztatások lehettek!Miért kell rögtön letámadni a kérdezőt?!

Van akire én is haragszom az iskolából,bár engem nem vertek meg.Egyszerűen levegőnek nézem őket,de ha belőled ennyire kikívánkozik,igenis mondd el a magadét!Ne emésszen tovább a dolog!

2014. júl. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem kiröhögnének. :/
2014. júl. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Téged tényleg nagyon bánthattak, ha ezen rágódsz 32 éves fejjel :(

Próbálj meg tovább lépni, lehet segíteni fog, ha beszélsz velük.

2014. júl. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
75%
tedd meg ,mondd meg nekik, közülük 1 biztos érzéketlen pszichopata ő most sem fog érezni semmit,de a többiek nagyon fogják szégyellni.lényeg,hogy lássák mennyire szánalmasnak tartod őket,amiatt amit tettek.
2014. júl. 26. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!