Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha kibicsaklott a...

Mit tegyek ha kibicsaklott a bokám?

Figyelt kérdés
Ma (03.25.) a lovardában kibicsaklott a bokám, és holnap (03.26.) lenne egy versenyem.És hát ott pont hogy le kell szorítanom a sarkam, így a bokámat is. Viszont, nem hagyhatom ki versenyt, de eléggé fáj a lábam. Alig tudok ráállni. Tudtok valami jó tanácsot, hogy mivel tudom enyhíteni a fájdalmat, vagy hogy mit tudok most csinálni?

2016. márc. 25. 19:42
 1/2 TappancsMancs ***** válasza:

Először menj el orvoshoz vele és tőle kérdezd meg. Néha van esély de ha fáj az nem jó jel. Ha nem rosszabbodna tőle javasolhat/felírhat fájdalom csillapítót. De ha nem akarsz belőle nagyobb problémát nem erőlteted.


Azért gondolj már bele, alig tudsz ráállni! Mégis mit képzeltél? Érted? Szerintem esélytelen és én biztos nem szórakoznék ezzel. Majd orvos ha lehet mondja.

2016. márc. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat igazad van. Koszonom
2016. márc. 26. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!