Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova juttok halálotok után?...

Hova juttok halálotok után? Mennybe, vagy pokolba? Tudom, hogy valaki hisz ebben, valaki bizonytalan ilyen téren, valaki pedig nem hisz az ilyenben, de most képzeljétek el, hogy van, mit gondolnátok ha van hova juttok, és miért.

Figyelt kérdés
Én bizonytalan vagyok, de ha van, akkor valószínüleg pokolba jutok.

2016. márc. 25. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha van, valószínűleg a pokolba.

Rengeteg jót teszek és folyton segítek másoknak, mindig próbálok objektív maradni és az egyensúlyt keresem,

de olykor-olykor én is tudok elfogult lenni, lusta, és nagy ritkán a saját érdekeimet is bele szövöm abba, hogy segítek másoknak, éppen ezért gondolom, hogy a pokolba kerülnék.

2016. márc. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Remélem semmi olyan helyre, ahol katolikusok lesznek! A pokolban ott lesz az a Piarista pap, aki úgy orrba vágott, hogy eleredt az orrom véreés vascsővel verte a diákjai osztálykiránduláson. A mennyben meg dög unalmas hippokraták és farizeusok lesznek. Egyik sem lenne jó.


Nézd meg a Saga of Bjorn kisfilmet.

2016. márc. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Diákjait **
2016. márc. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok keresztény, és ha a szívem legeslegmélyebb zugában kutatok,akkor talán én is reménykedem abban,hogy van élet a halál után.
2016. márc. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 death42 ***** válasza:
Én egyikbe sem. Egyenesen a temetőbe megyek majd.
2016. márc. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!