Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinalnatok a helyembe?...

Mit csinalnatok a helyembe? Tobb lent

Figyelt kérdés
5-ös lett a dolgozatom, de a tanar 4-est írt be a naplóba. Mondom neki hogy nekem 5-ös lett, erre azt mondja hogy ő 4-est írt fel. Azt mondta hozzam el kovi orara a dolgozatom ami mar reg nincs meg mert minden dogat kidobok. Szoval nincs bizonyitekom h 5-os lett. Viszont a padtarsam bizonyitani tudja o ott ult mellettem es latta hogy 5-os. Mit tennetek a helyemben , hogy kijavitsa a beirt jegyet4-esrol 5-osre

2016. márc. 26. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos 4-este emlékszik,Menj oda a dolgozattal a tanárhoz és mutasd meg neki hogy, 5-ös lett a dolgozatod vagy mondd el neki!
2016. márc. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha megmutattad az anyukádnak vagy apukádnak akkor még ők tudnak tenni vmit az ügy érdekében. A tanárok a gyerekek szavára nem igen hallgatnak hacsak nem sokan mondanak vmit.
2016. márc. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az elöttem lévőnek igaza Én is jártam úgy hogy 3-as volt a dolgozatom apa megnézte és az volt középre írva: 3/3 3/3 így ez 80% 4-es lett a dolgozatom.
2016. márc. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2: Igazad van. A Kérdezőnek: Volt egy matek házi dolgozat úgy volt hogy 3-as lett. Mert a tanár nem adta össze a dolgozatom közepén. Hazamentem megnézte apa és azt mondta a hogy nem adta össze a házi dolgozaton lévő pontszámokat 6-tal több pontszámot kaptam így 80% 4-es lett a dolgozatom te is így csináld!
2016. márc. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!