Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok! Várjátok már a nyarat,...

Lányok! Várjátok már a nyarat, hogy papucsban és mezítláb járhassatok?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 15:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
komolyan ez érdekel a legjobban?? -.- na mind1 am igen...
2010. ápr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem. Bírom a cipőket.
2010. ápr. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
ahhoz miért kell nyár? télen is simán meglehet csinálni, főleg ha valaki akkor hülye mint te, ilyen kérdést
2010. ápr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

:DDDD XD



jah, várom :D



16/L

2010. ápr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Speciel mezítláb nem fogok járni, igazából a papucsot sem szeretem, mert az utca mocskában járok szinte, minden kosz felverődik a lábamra és 10 perc séta után olyanok a lábaim, mint aki 3 hete nem mosta meg.
2010. ápr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
hogy mész te ha 10 perc séta után olyan a lábad mint aki 3 hete nem mosdott? jó csámpás lehetsz akkor... érdekes nekem csak akkor szokott retkes lenni a talpam ha valóban belegázolok a homokba...
2010. ápr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én hasra szoktam esni papucsban, minden nyáron...nem hogy inkább télen a jégen csúsznék el, mindig nyáron égek be, amikor 100 ember van az utcán, szóval nem igazán várom.
2010. ápr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

,,ahhoz miért kell nyár? télen is simán meglehet csinálni, főleg ha valaki akkor hülye mint te, ilyen kérdést"


Te milyen bátor legény/vagy lány vagy/ hogy így név nélkül mást simán le mersz hülyézni. Mindenesetre gratulálok hozzá!

2010. ápr. 4. 15:45
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
15:40-es úgy lehet hogy nagyvárosban mászkál. Én is ha pestre bemegyek papucsba mire elérek a célomhoz feketék a lábujjaim :S Itt látszik igazán milyen koszos a főváros :(
2010. ápr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
másfél évig éltem pesten... nem volt koszosabb mint a kisvárosban ahol most élek...
2010. ápr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!