Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A flip-flop papucsban járókat...

A flip-flop papucsban járókat nem zavarja, hogy tömegszerű, amit viselnek?

Figyelt kérdés
Olyan szinten sok van belőle, hogy már-már semmi eredetiség nincs benne, ha valaki felveszi. Snassz, populista.
2011. máj. 28. 13:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%

Miért, aki mondjuk converse-t hord, azt nem zavarja ugyanez? Vagy azokat, akik tucat-divat-plázaruhákban mászkálnak?

Nem, nem zavarja őket, mert a tömegszerűségtől érzik magukat biztonságban, a mindennemű egyéniség hiánya miatt.

2011. máj. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Igazából baromira nem érdekel, hogy mi divatos vagy mi tömegcucc, ha nekem tetszik és kényelmes is, akkor azt fogom hordani. Akármit mondanak az ilyen egyéniséghajhászó majmok.
2011. máj. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Jó lenne ha mindenki a saját háza táján kapirgálna!Nem a másikkal kéne foglalkozni,hogy mit visel.
2011. máj. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 szamóca.. ***** válasza:
100%

miben van eredetiség?

azon kívül amit magadnak varrsz vagy varratsz.

egyet mondj...:D

2011. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%

Hordasz farmert? Bugyit, gatyát vagy melltartót? Pólót? Trikót? Zoknit?

Az összes divatdolog iylen, meg ha csak ezt a nyamvadt várost veszem, lakunk it 80ezren kb, mégis mi lenne elég egyedi? Kényelmes, divatos, ez van. Neked miért fáj? Ha zavar, legyél annyira egyedi (bár akik ezt mondják magukról, azok a legtucatabbak mindig), hordj hótaposót 40 fokban, növessz gombát, vagy feszendj egész nap egy pántos platform csodaszandiban. Az sem lenne egyedi, de még kényelmetlen is.

2011. máj. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
foglalkozz a magad dolgával, és szard már le h ki mit vesz fel, és hogy mindenki milyen "tömeg". rohadtul elegem van az ilyen kérdésekből. mindenki azt vesz fel amit akar. oké, hogy nincs benne semmi eredeti, de nem mindenki akar az lenni. nem tudom miért gondolják egyesek, hogy attól mert ugyanazt a ruhát veszed fel, mint más akkor te már egy tömeg ember vagy egyéniség nélkül stb... nem is fogok nagymamapapucsba járni, se nem sportcipőbe amikor 40 fok van. sajnálom hogy én nem szeretek kilógni a tömegből, és nem vagyok egy kirívó egyéniség. tudod mindenki magából indul ki. te is, én is. lehet hogy hülyeséget mondok, de attól szerintem senki se lesz jobb, egyedibb, eredetibb ha nem vesz fel semmi olyat, amit mások. amúgy meg mit vehetnék fel? ezt adják
2011. máj. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Olyan öltözék nincsen, ami nem tömegszerű.
2011. máj. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem az ilyen papucsokat, és nem azért, hogy kitűnjek, vagy eredeti legyek benne, hanem mert nagyon keveset takar a lábamból, nem izzadok bele. Klumpát pl nem hordanék szívesebben, mert az melegebb, úgy gondolom ezek a papucsok sokkal ésszerűbbek és praktikusabbak nyárra.
2011. máj. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Csak azért, hogy egyedi legyek nem fogok úgy öltözködni, mint egy bohóc. Kényelmes, és csinos.
2011. máj. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
engem nem zavar.miér, akkor ne hordjak farmert se, mert abból is sok van?esetleg ha mondjuk balettszerkóban van estélyiben mennék ki az utcára, akkor nem olvadnék bele a környezetembe, de akkor meg hülyének néznének.:)
2011. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!