Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik autó a megbizhatóbb...

Melyik autó a megbizhatóbb Skoda Felicia vagy Suzuki Swift?

Figyelt kérdés
Autó vásárlás előtt állok és ez a két autó közül szeretnék vásárolni 2002 évjárat körülit.Tudom hogy lényegében az számit milyen tulaja volt az autónak. Nekem hosszu távu utakra kellene de nem tudok dönteni... Tapasztalat vélemény kellene akinek már volt ilyen autója..

2016. márc. 27. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
hat hosszu tavu utakra egyik sem epp az idealis valasztas, kicsi, kenyelmetlen mindketto. A swift raadasul papirkasztni, egyszer utkozol vele es ott maradsz. Feliciat 2002-est biztosan nem veszel, mert 2001 ota nem letezik.
2016. márc. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
#1 minden idióta ezzel jön, hogy a swift papírkasztni, nos elmondom, hogy az összes autó papírkasztni, lásd Paul Walker egy ferráriban üközött a fának és meghalt. Ugyanis az autók közlekedésre vannak tervezve és nem ütközésre, mint a tankok!
2016. márc. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%

a kettessel egyetértek, csak az idióta helyett a gyökér jelző jobb...

...minden autó jó autó, csak élvezettel kell használni, nem görcsölve, hogy jaj, mi lesz ha..ez a hatszázas bálnára is igaz..


egyébként a swiftekben akkoriban jött ki egy ma is korszerű motorváltozat..


de ha papír, akkor papír..a fotelfejlesztő autómérnök már csak tudja..

2016. márc. 28. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
nem a fotelfejleszto, hanem olyan aki utkozott suzukival. mint papirzsebkendo, ugy gyurodik, es nemcsak a gyurodesi zona, hanem az utascella is.
2016. márc. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem csak azért kell az autó mert barátnőm messze lakik 200km és motorikusan megbizható autóra lenne szükségem..
2016. márc. 28. 13:28
 6/9 AlphaNice válasza:

A suzuki mindenképpen megbízhatóbb. Nehéz találni MÁI NAPIG a kategóriájában nála megbízhatóbbat műszakilag. Takarékos, a motorja mindent bír, ami pedig a kasztniját illeti és az első kommentelőt, nem igaz, hogy papír autó. Kisautó kategóriában mindegyik így törik és mindegyikbe meghalsz. 100km/h-s frontális ütközésnél egy volvo is megadja magát (ha nem hiszed, keress rá interneten).

Egyébként ugyanerre a célra vettem az autót, mint Te, kedves kérdező. Én az 1.0 Swift mellett döntöttem. 4-5 liter vegyes fogyasztással eljárok vele. TUDOM, hogy ennyit fogyaszt, mert MINDIG tele tankolom és feljegyzem, hogy mikor mennyit és eddig télen téli gumival 5.6 átlag volt a legtöbb. Mellesleg kimegy a világból. Aki pedig ütközni veszi, az menjen dodzsemezni!

2016. ápr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem kell feltétlenül meghalni egy régi swiftben, elég, ha csak úgy mész neki egy jelzőtáblának, ahogy én múltkor az opelommal...

Koma ugyanezt eljátszotta télen egy swifttel, totálkárra tört, amíg az opelre csak egy új lökhárító kellett.

De ha szerettek új autót venni minden kisebb koccanás után, akkor vegyetek még jó sok swiftet.

2016. ápr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

azonkívül a felicia-nak is elég zsenge a kasznija, de mégsem olyan, mint a suzuki.

Mondjuk egy német autóétól messze elmarad.

2016. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Gyökér agyhalottak életképtelen emberkék... ennyi erővel ne menj gyalog sem mert úgy még annyi védelem sincs mint egy Swiftben... biciklivel és motorkerékpárral se menj mert azzal aztán végképp meghalsz.. ennyi erővel maradj otthon és ki se mozdulj ... -.-"
2017. máj. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!