Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót vegyem?

Melyik autót vegyem?

Figyelt kérdés

Autót szeretnék venni. Első kocsim lenne, kb 300 környéki összeget szánok rá. Nem kell, hogy makulátlan legyen, nem vágyom luxusra, csak egy egyszerű igáslóra, ami a lehető legkevesebb alkalommal hagyna cserben - és olcsón fenntartható. Presztízs, márka nem számít.

A 3 közül melyik a legjobb szerintetek?

[link]

[link]

[link]


Tegyük fel, hogy egyiknek sincs rejtett hibája, kérlek az ár/érték arány alapján alkossatok véleményt.



2013. okt. 1. 15:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Akkor suzuki (sz@ré hugyé van hozzá alkatrész) ha cseréled a dolgokat nem lesz vele bajod...
2013. okt. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
A suzukinak miért hiányzik az első ajtaján a zár? :D
2013. okt. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Az a 34.000km olvasatra is gyanús, a képek alapján meg szinte kizárt. Esetleg akkor reális, ha a 34.000-ből 20-at szántóföldön ment vele.
2013. okt. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Én is a swiftre savazok,egyszerű megbízható kis autó kedvező alkatrész árakkal,alacsony fogyasztással.

Persze ne azt vedd meg belőle amit belinkeltél,és az összes többi márkánál is kerüld a hasonló állapotot mint amilyen az általad linkelt suzukijé is.Ugyanis az már eléggé zavaró ha nincs kilincs a vezető oldali ajtón :D

2013. okt. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért, és úgy, hogy a legegyszerűbb és legolcsóbb fenntarthatóság a szempont, én is a Swift-et javaslom. Hogy most ezre, vagy 1.3-as motorral keresel belőle, azt attól tedd függővé, hogy hol használod. Ha szinte csak városban, akkor az ezres bőven elég, de ha sokat mész városon kívül, akkor inkább az 1.3-as 8 szelepes (16 szelepeset még nemigen fogsz találni ennyiért).


Ja, még annyit: ne ragadj le ennél az egy hirdetésnél, Swift-ből annyi van, mint égen a csillag, szóval van miből válogatni. :)

2013. okt. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Hopp, nem is vettem észre a kilincs nélküliséget...:D


Akkor ez ki is esett...


Egyébként a másik kettő nem gyanúsan olcsó?

2013. okt. 1. 18:58
 7/20 anonim ***** válasza:

ÁLLAPOT alapján kell autót venni nem ár/érték alapján....

A 3 közül nekem a Seat lenne a legszimpatikusabb, viszont ennyi pénzből inkább egy Suzukit vállalnék be. Nagyobb eséllyel fognál ki belőle jobb állapotút és az alkatrészek is olcsóbbak hozzá. Ráadásul az általad megadott feltételeknek is ez felel meg a legjobban. ;) De az ért ne kapkodd el a vásárlást ,Swiftből van annyi mint égen a szemét, nem kell rögtön a megvenni a legelsőt amit meglátsz , mert lehet könnyen belenyúlsz a tutiba aztán még a csillagos eget is leátkozod... Ajánlatosabb kéztől venni és szakértőt vinni magaddal, ha mész megnézni a kocsit. Kb. ennyi. :)

2013. okt. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Állapot alapján szeretnék venni, azért írtam, hogy "Tegyük fel, hogy egyiknek sincs rejtett hibája". :)


Tetszik egyébként a Suzuki, amit negatívumként hallok róla, hogy az úttartása rossz (meg ugye a biztonság)...

2013. okt. 1. 23:01
 9/20 anonim ***** válasza:
Igen, de ennek ellenére is még a Suzuki a legjobb választás. Amit biztosan kilőnék a listából, az a Felicia
2013. okt. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
MI a baj a Felicia-val? Gyanúsan olcsó?
2013. okt. 2. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!