Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Depressziós lennék? Vagy mi...

Depressziós lennék? Vagy mi van velem?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy mostanában elég lehangolt vagyok és semmihez nincs kedvem. Minden reggel amikor fel kelek az az elsō dolog hogy sírok, de nem tudom min és ez igy van este is. Mindig csak az jár a fejemben hogy semmire se vagyok jó és, hogy mindenkinek jobb lenne nélkülem mert úgyis mindenki csak leszar. Én mindig meghalgatok mindenkit ha valami bajuk van meg segítek nekik ha tudok, de valamiért ha nekem bármi bajom van az senkit se érdekel.

Már bármin elkezdek sírni, pedig régen mindig nevettem mindenen de ez már elmúlt és mostmár állandóan sírhatnékom van.

Tényleg nem tudom mitcsináljak, de úgyérzem boldogtalan leszek egész életem végéig..:c

nem sajnáltatás, de errōl még senkinek se beszéltem mert nem merek meg nincs is kinek..



2016. márc. 28. 20:21
 1/3 anonim válasza:
Korodat nem irtad. En is szoktam igy erezni hogy senkinek se vagyok jo en nem kellek
2016. márc. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mennyi ideje tart ez az egész? Szüleiddel hogy állsz? Lehet depresszió, de az egy nagyon mély, és súlyos betegség.
2016. márc. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Amikor azt írtad, hogy te mindenkit meghallgatsz de téged le sem szarnak az rám is igaz...Hidd el eggyütt tudok érezni...És szeretnék rajtad segíteni...(A jővőben pszichológus szeretnék lenni...)Próbálj meg mindig mindenben a pozitívumokat keresni...Elkezdesz néha a semmin sírni....:( hát....nem is tudom... Nem tudom mennyi idős vagy de ha 18 év alatt vagy hívd fel a kékvonalat 116 111...(ingyenes)....Sok sikert mindenhez én hiszek benned! Hidd el eljön hamarosan az ídő és boldog leszel......
2016. jún. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!