Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szerezhetnék Interpalso...

Hogyan szerezhetnék Interpalson levelezőtársat?

Figyelt kérdés
Tegnap regisztráltam,2 ember írt rám,de nem beszélgettünk olyan sokat.Több embernek is írtam,valakinek felajánlottam a segítségemet is(magyarul tanultak),de a legtöbbjük nem válaszolt..:/ Hogyan kezdjem a beszélgetést?
2016. márc. 28. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Megkérdezheted hogy telt az emberek napja hogy hogy vannak reggel hogy hogy aludtak stb. És ki fog alakulni a téma is...

(egyébként én is most tanuló a magyart😄 pontosabban egy éve)

2016. márc. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó ötlet.Köszönöm!^^
2016. márc. 28. 21:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit😊
2016. márc. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én kábé két vagy talán már három éve vagyok az oldalon, és tapasztalatból írom, hogy jót kell írnod elsőre, hogy többen feleljenek, valamint nem tudom, van-e képed, de azt sem árt, ha töltesz fel. Én is sokaknak írtam már segítség céljából, mert tök szívesen beszélnék olyannal, aki tényleg megakarja tanulni a nyelvünket, de 10/9 nem felelt egyáltalán. Próbáld meg elolvasni a profiljukat, és az alapján írni valami kezdőszöveget, mert ha csak beköszönsz, és megkérdezed, hogy vannak, szinte biztos, hogy semmi választ nem fogsz kapni. Ha valaki nem töltötte ki a profilját, arról kattints is tovább, vagy ha látod, hogy az angol alacsony szinten van, szintén, mert egyesekkel emiatt kábé lehetetlen beszélgetni, nem tudom, te hogy állsz a nyelvvel.

Plusz az ázsiaiakat inkább hanyagold, sokkal beszéltem már, de basszus, szinte lehetetlen hosszabb távon, annyira unalmasak :D félreértés ne essék, szeretek én mindenkit, nem vagyok rasszista, lehet, hogy csak én fogtam ki pont azokat, de beszéltem már többekkel erről, és mind ezen a véleményen voltak.

Ha privátban belinkeled a profilod, szívesen meglesem, esetleg mi miatt nem írhatnak annyian.

2016. ápr. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én szerintem is unalmasak az ázsiaiak, főleg a nők.

Semmi témájuk. Semmi nem érdekli őket, a legtöbbnek még hobbija sincsen. Szeretik a Disneyt, utazni, vásárolni, és ennyi. A pasik meg egy idő után perverzek lesznek. Japánul tanulok, de nehéz találni japán levelezőtársat.

A kérdésre visszatérve: Olvasd el a profiljukat és ha van valami közös pontotok/valami megfogott, az alapján írj nekik.

2016. ápr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!