Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A csepeli Euroform Szerszámgyá...

A csepeli Euroform Szerszámgyártó Kft. Jó munkahely, személyes tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a kérdésem hogy az euroform az milyen munkahely, személyes tapasztalatok, vélemények?


Én azt hallotam hogy sokszor cserélődnek az emberek és hogy szinte mindig heti 7 napot dolgoznak 8 órában 2 műszakban.



2016. márc. 29. 16:50
1 2
 11/16 anonim válasza:

Nem ajánlom senkinek azt a helyet, ott dolgoztam 1 évig de átvernek, nem tartják be a megbeszélt dolgokat.

Nekem tanítást,sulit és kafetériát ígértek, de semmit nem kaptam, csak ígérgetni tudnak, vannak ennél sokkal jobb helyek is.


Kevés a fizu ahhoz képest hogy technologizálni és programozni is kell, nagy felelősség.


Amint találnak nálad jobbat kiraknak, több ember is elment onnan amíg én náluk dolgoztam.


Kamu hely.

2016. jún. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Gazsó Józsit igen vágom az a öregszaki tényleg alattomosan rúgatja ki onnan azokat akik neki nem tetszenek...


Ha őt bízzák meg hogy téged oktatni fog akkor felejtős a hely....

Nem szeret kezdőkkel foglalkozni inkább kirúgatja őket...

+ ez a heti 7nap meló undorító.. és ha nem mész akkor is kirakhatnak...

2016. jún. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát ezek szerint akkor akik mondták nekem hogy nem jó hely igazuk volt, itt is megerősítést kapott.
2016. jún. 20. 14:57
 14/16 anonim ***** válasza:
ha állást keresel nézd meg a FÉMALK-ot az is ott van csepelen, ott is HEIDENHAIN-vez.. gépek vannak.
2016. jún. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Nem megyek én itt ebben az országban sehová főleg nem forgácsolni, még rég külföldön csinálom, sokkal nyugisabb és a pénz is 4x több.
2016. okt. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
mérnökökkel mi a helyzet?milyen körülmények között dolgoznak ott?milyen lehetőségek vannak?
2017. jan. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!