Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kitaláltam egy kis tárgyat...

Kitaláltam egy kis tárgyat aminek talán lenne piaca, viszont a kérdés az, hogy kihez kéne fordulni ilyen esetben, ha az ötlet megvan, csak a megvalósítása nincs meg?

Figyelt kérdés
A hülye kérdéseket már megszokhattátok itt szóval ez nem lesz meglepő, de ez komoly! :D

2016. ápr. 3. 20:40
 1/4 HSz76 ***** válasza:

1 védesd le, nehogy ellopják az ötleted (ügyvéd segít)

2 milyen üzletekben árulnak hasonlót? Keress fel párat a minta daraboddal, hogy érdekli-e őket, mennyit fizetnének érte.

3 keress fel gyártó céget, aki legyártja a terméket, a megfelelő áron.

2016. ápr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocsi nem voltam egyértelmű.

Csak az ötlet van meg, hogy mit kéne.. A formatervezés nincs meg, hogy bitonságos legyen más eszközök számára és könyedén lehessen használni azt bárkinek... és tudomásom szerint csak egy ötletet nem lehet levédettni és ha mondjuk egy ötlettel mennék egy formatervezőhöz, vagy nem is tudom ezzel kihez kéne fordulni, de ha az a személy is látna benne fantáziát, könnyen lenyúlná. Ilyen esetben mit kéne csinálni? :D

2016. ápr. 4. 21:31
 3/4 HSz76 ***** válasza:

VÉDESD LE! (terv, leírás, rajzok, stb. az ügyvéd segít mi kell hozzá) Nem kell konkrét termék.


Ha megvan, csináltass egy mintát.

2016. ápr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 petikevokosztcsa válasza:
Kickstarter
2016. ápr. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!