Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most akkor jó valamire a...

Most akkor jó valamire a gázpisztoly, bármilyen patronnal, vagy semmire sem jó?

Figyelt kérdés
Tegyünk pontot az i re. :) Olvastam ilyet is,olyat is... Tapasztalatot kérek leírni! Ki próbálta már ki,ki használta már? Nem youtube on elérhető videókkal tesenek érvelni,mert az összes humán tesztet láttam magyar,és angol nyelven,illetve németül is... :D Szóval? Ér v alamit vagy sem? Tapasztalt válaszadókat kérdem! Köszönöm!
2016. ápr. 4. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi az esélye annak, hogy idetéved olyan valaki, akinek van gázpisztolya, meg is támadták, védekezésképpen használatba is vette? És ha akad is ilyen, lesz kedve a megjegyzéseidet látva válaszolni?
2016. ápr. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én biztos ,hogy nem használnám önvedelemre.

gondoljunk csak bele szélben eleve használhatatlan,ami egy vicc.

több támadó ellen erősen kérdéses,amíg az egyik megfekszik, (ha megfekszik) a többi csak idegesebb lesz tőle,mivel mindenki ismeri a gázpisztolyt.

ehhez társul még ,hogy feleslegesen hangzavart kelt,(lövöldözés stb)inkább egy erősebb gázspray,nagyobb töltettel,mint egy gp,ha már ingerlő anyagot kell használni.(fox labs,sabre red,)

minimum gumilövedékes,ha már lőni kell.annak nagyobb elrettentő hatása van.

tényleg nem értem minek majmolják,meg állj elé,ha nem hiszed,meg nem jól célzott, meg a sok barom kifogás.

ha ideges valaki,azt te nem tudod lemodellezni,ha meg akar ölni,baszhatod a 3m es lépés tesztet.

gp vel meg főleg,nem egy nem két felsült eset van,főleg többekkel szemben.

én használtam pl extreme power Cr gázsprayt,nem állít meg egy beindult ellent egykönnyen,de még a fox labs mann green sem,ami azért körbe ,,röhögi,, bármely pv,cs, patront,hatékonyságban.:

csak belinkelem ezt a teszt videot,igaz gázspray,de ennél hatékonyabb tudtommal nem kapható az EU területén.látszik,hogy még ennek is idő míg hat,akkor képzeljünk el egy gázpisztolyt,ami sehol sincs ettől ingerlő anyagban.:


https://www.youtube.com/watch?v=UStrWeN7bbI

2016. ápr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

jpx jet protector,immár 4 lövetű,fox labs rendőrségi gázspray,és ilyenek messze túlszárnyalják a gázpisztolyokat.

talán német találmány,talán a 60 as évek végén jelentek meg,rég idejétmúltak.érdemes lenne a történetüket kideríteni,miért mikor?

a gázpisztoly fegyverboltosoknak a leghasznosabb ,akik jó kis pénzt bezsebelnek érte.minimum gumilövedékes ha már lőni kell.tény,hogy a valóban hatékony un nem halálos fegyverek drágák,és sokan nem tudják megfizetni,ezért olcsó vackokat vesznek inkább,vagy amit jobban reklámoznak,cikkek,videok,stb módján,de nem kell mindennek bedőlni,reklám az reklám.mivel valóban értenek hozzá,így megtéveszteni,vagy hazudni is könnyebben tudnak.tetszik vagy nem,a minőségnek,és a hatékonyságnak ára van.

2016. ápr. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!