Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy török ember milyen papírok...

Egy török ember milyen papírokkal maradhat Magyarországon?

Figyelt kérdés

A barátom török, fél éve él itt, de szeretne örökre maradni. Én még nem vagyok nagykorú, és egyszer azzal viccelt, hogy mivel engem nem tud elvenni, majd keres egy csajt, akinek fizet 2 millió forintot, hogy maradhasson. Utána egyből mondta, hogy nyilván nem, és ne aggódjak e miatt, mert élhet itt, nem fogják hazatoloncolni. De miként, ez hogy lehetséges? (A nagybátyja 15 éve él itt, nála is dolgozik. Ez számít valamit az ő ittartózkodásával kapcsolatban?)


Köszönöm a válaszokat előre is!



2016. ápr. 5. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Elfarad a bevandorlasi hivatalba es ott majd felvilagositjak mindenrol. De ha mar itt el feleve akkor ez neki miert nem vilagos? Hogyan tud itt tartozkodni es dolgozni feleve ugy hogy nem tudja hogyan maradhat itt? Nekik eleve vizumot kerni is egy tobb hetes folyamat hat meg olyat amivek mar feleve itt lehet. Furcsa ez nekem.
2016. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%
De mekkora szemét ez a tag! Téged nem tud elvenni? Hát nem is, ha nem akar. Majd keres egy csajt akinek fizet - tehát neked még fizetni sem fizetne. Meg hogy maradhasson? ... Ez nem így működik. Valószínűleg tanulás céljából jött ide. Ne aggódj amiatt hogy kitoloncolják? Mert? Megvan a letelepedésije? Ki engedi meg neki hogy itt éljen? MIlyen jogcímen? Milyen papírja van? Ez a tag nagyon behülyített az már biztos... Én nem foglalkoznék vele a helyedben ha ennyire semmibe vesz.
2016. ápr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!