Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A miraculous katicabogár és...

A miraculous katicabogár és fekete macska kalandjaiból szerintetek lesz második évad?

Figyelt kérdés
Már végignéztem az első évadot (természetesen angol felirattal) és már annyira várom a következőt!Egyáltalán be lett jelentve hogy lesz második évad? Bár szerintem nincs még lezárva a történet és ahogy vége lett szerintem jelzi a folytatást.Még lenne néhány kérdésem:Lilának(Volpina)miért van olyan medálja (az a rókás) mikor ő nem igazi szuperhős(?!)meg miért érdekli annyira az a könyv amit Adrien talált? Az intróban még feltűnik a dobozban hogy Katicáékon kívűl vannak hozzájuk hasonlók ám eddig csak a teknőst,és a pillangót láthattuk,a többiekről valami infó?Az utolsó kérdésem pedig hogy mi van Adrien édesanyjával?Meghalt? Előre is köszi a válaszokat :)

2016. ápr. 5. 12:33
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Néztem a Volpina epizódot, és megemlíti, hogy a nagymamájától kapta a medált, s valószínűleg (szerintem) ő volt a Rókalány szuperhős.
2016. jún. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
De az nem lehet mert a róka Miraculous a mesternél van a dobozban.
2016. jún. 30. 13:50
 13/29 anonim válasza:

Huh..nem mertem végigolvasni a kommenteket, mert féltem, hogy lenne benne spoiler, de szeretnék válaszolni a kérdezőnek. Ha ismétlek valakit bocsi :) Tudtommal lesz 2.évad csak még nem tudni mikor. Adrien anyukája pedig szerintem meghalt, és Halálfej őt szeretné visszahozni, ezért akarja megszerezni a korlátlan hatalmat, a 25-26. részben elhangzik, hogy a legkedvesebb kívánságát szeretné megvalósítani. (plusz szerintem baleset volt mert nagyon félti Adrient)

ps:én megkönnyeztem az eleje-végét, nem is tudom, hogy mondjam :))

2016. júl. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 N4K4i ***** válasza:

Szia!

1. Be lett jelentve, ha érdekel, akkor Jeremy Zag Instagram oldalán, még a visszaszámlás előtt egy olyan kép alatt, amin Marinette/Ladybug van rajta. És 2017-ben jön.

2. Lila a nyakláncot Gabriel márka ékszerei közül vette.

3. A könyv persze azért érdekelte, hogy tudjon hazudni Adriennak, hogy nagyobb esélyei legyenek.

4. A többi Miraculous. Nos, méh kwami biztos lesz és páva is. Ugyanígy Jeremy Zag oldalán keresd.

5. Adrien édesanyja eltűnt, de biztos, hogy benne lesz a további évadokban.

2016. júl. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló :) Köszönöm az értékes infókat! Már egy ideje én is nyomon követem Jeremy Zag-ot és én is mostmár egy csomó infót tudok pl. Nino vezetékneve.Az egyetlen amit sajnálok az hogy 2017-ben lesz csak 2. évad :(
2016. júl. 17. 12:56
 16/29 anonim válasza:
azért van Lilának olyan nyaklánca mert tetszeni akart Adriennek azzal, hogy őt is érdeklik a szuperhősök, ezért csináltatott magának egy nyakláncot.És azért érdekli az a könyv mert őt is érdekelte hogy mi van benne, mellesleg onnan tudta, hogy hogyan néz ki a róka szuperhősnek a nyaklánca. Szerintem Adrien édesanyja nem halt meg csak eltűnt.
2016. júl. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:
Adrien édes anyja nem halt meg abban a karácsonyi vagy a Haloweene külön kiadásban lesz szó (én legalábbis igy tudom)
2016. júl. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:

Nem halt meg Adrien anyukája.

Volpina igen, szuperhős lesz a 2. évadban.

A méh kwami elvileg Clhoé ,,tulajdona" lesz.

És a páva kwami Adrien anyukájáé de a talizmán Adrien apjánál van ( 25 rész képmellet )

remélem tudtam segíteni :P

Amúgy szept 12.-én lesz 2. évad úgytudom!

2016. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Lesz, sőt úgy tudom, hogy hat évadot terveznek.
2016. aug. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 Anonymus0123456789 válasza:
Hozzánk most ősszel érkezik meg előreláthatólag a magyar verzió a 2 évad egy részének. A többi olyan december környékén. Ez sem biztos de valószínű hogy nemsoká jönnek az új részek.
2016. aug. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!