Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A miraculous katicabogár és...

A miraculous katicabogár és fekete macska kalandjaiból szerintetek lesz második évad?

Figyelt kérdés
Már végignéztem az első évadot (természetesen angol felirattal) és már annyira várom a következőt!Egyáltalán be lett jelentve hogy lesz második évad? Bár szerintem nincs még lezárva a történet és ahogy vége lett szerintem jelzi a folytatást.Még lenne néhány kérdésem:Lilának(Volpina)miért van olyan medálja (az a rókás) mikor ő nem igazi szuperhős(?!)meg miért érdekli annyira az a könyv amit Adrien talált? Az intróban még feltűnik a dobozban hogy Katicáékon kívűl vannak hozzájuk hasonlók ám eddig csak a teknőst,és a pillangót láthattuk,a többiekről valami infó?Az utolsó kérdésem pedig hogy mi van Adrien édesanyjával?Meghalt? Előre is köszi a válaszokat :)

2016. ápr. 5. 12:33
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
Akkor sorjában. Igen lesz 2. évad és forrásaim szerint 2017-re van tervezve a megjelenése. Lilának a nyaklánca az Adrien-től elcsent könyvben volt benne és a maga a könyv azért érdekli, mert rájött Adrient érdeklik a szuperhősök. Kwamikról is van infóm. Marinette-nek ugye van Tikki, Adriennek Plagg, az öregúrnak (bocsi de nem tudom a nevét) a teknős Wazzy, Halálfejnek pedig Nooroo. Rajtuk kívül még van a Méh kwami, a Páva kwami és a Róka kwami. Páva valószínüleg Adrien anyjáé, Mrs. Agreste-é lehetett, ugyanis amikor Adrien felnyitotta a széfet a polcon volt a kwami talizmánja. A többi kwamiról nem tudni semmit semmit, sokan arra tippelnek hogy a Róka Lila-é lehet de szerintem ez nem lehetséges. A Méh miraculous-szel a második évadban találkozhatunk. AZ utolsó kérdésedre a válaszom: Mrs. Agreste szerintem nem halt meg ugyanis Adrien az egyik részben emítette hogy eltünt Halálfejnél pedig az Eredet című epizódban láthattuk a medálban a képet róla. Halálfej valószínüleg ismerte, szerette, kapcsolatban állt vele stb. Remélem segíthettem! :)
2016. aug. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

A második évad 2017 tavszán érkezik

A harmadik évad 2017 őszén vagy telén érkezik

2016. szept. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Ruefox válasza:
Az én elméletem az, hogy Lila a nyakláncát az ékszeres boltban vette, hogy kiadhassa magát egy szuperhősnek Adrien előtt, ugyanis a 24. epizódban (mikor Lilából Volpina lesz) tisztán látszik a gyémánt logó mikor Alya és Marinett megfigyelik őt.
2016. szept. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
Remélem lesz én már úgy várom
2016. okt. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Figyelem! Megjelentek új infók azóta! Már tudni hogy ki lesz a méh és a róka szuperhős!

Biztos forrásból itt:

[link]

2016. okt. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
én úgy tudom hogy adrien anyukáját elrabolták és hogy ő a páva és halálfejnek azért kellenek a talizmánok hogy a bizonyos hatalommal visza szerezze a feleségét.
2016. okt. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:

Hali!

Biztosan lesz 2.évad, elvileg Adrien anyja még mindig él és a kinai kalandban lesz szo rola, ha jók az informácioim. :-)

Es ha minden igaz Cloe lesz a mehecske a roka Alya, az oreg mester pedig lemond es meghal a kwamiját pedig Mariettnek adja aki Ninonak adja, o lesz a treknos szuperhos. Tobbet nem tudok sajnos. Volpinanak talán azert van olyan nyaklánca, mert kilopta Adrien konyvebol.

2016. nov. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 i luv SzJG és Cortez válasza:
Én szeretek álmodozni és szerintem az anyukája nem halt meg és a széfet rejtő képen pedig a ruháján hieroglifák vannak és abból lehet meglehetne fejteni,hogy hol van vagy pedig halálfej rabolta el és csak akkor kaphatják vissza ha nem uralhat semilyen erőt halálfej és szerintem egyébként halálgej nem Adrien apja.😀 :)
2016. dec. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 L-chan válasza:

A 2. évad 2017 májusában kerül adásba Franciaországban.

Lila nem rendelmezik talizmánnal, ha figyelmesen megnézed a sorozatot, akkor látnod kellett, hogy Lila bement egy ékszerboltba.

A könyv nem érdekli, ha érdekelné, nem dobta volna ki. Csak azért kellett neki, mert látta benne Katicát, és volt benne egy róka is.

Amúgy az is kiderült a kisepizódokból, hogy Adrien anyja NEM HALT MEG! Csak eltűnt.

2017. márc. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!