Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A miraculous katicabogár és...

A miraculous katicabogár és fekete macska kalandjaiból szerintetek lesz második évad?

Figyelt kérdés
Már végignéztem az első évadot (természetesen angol felirattal) és már annyira várom a következőt!Egyáltalán be lett jelentve hogy lesz második évad? Bár szerintem nincs még lezárva a történet és ahogy vége lett szerintem jelzi a folytatást.Még lenne néhány kérdésem:Lilának(Volpina)miért van olyan medálja (az a rókás) mikor ő nem igazi szuperhős(?!)meg miért érdekli annyira az a könyv amit Adrien talált? Az intróban még feltűnik a dobozban hogy Katicáékon kívűl vannak hozzájuk hasonlók ám eddig csak a teknőst,és a pillangót láthattuk,a többiekről valami infó?Az utolsó kérdésem pedig hogy mi van Adrien édesanyjával?Meghalt? Előre is köszi a válaszokat :)

2016. ápr. 5. 12:33
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
100%

Igen lesz második évad csak nem tudom mikor.(sajnos)Amúgy azt én sem tudom hogy honnan van olyan nyaklánca meg miért érdekli a könyv, vagyis lehet, hogy csak azért érdekli mert tetszeni akar Adriennek. És szerintem a dobozban lévő többi bigyóról talán többet fogunk tudni a második évadban. Az utolsó kérdésre: Szerintem meghalt. :(

De már én is nagyon várom a kövi évadot (állítólag az is 26 részes lesz) :D

2016. ápr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Juj nagyon várom már :3
2016. ápr. 6. 21:30
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Megerősítem, hogy 2015-ben bejelentették hogy lesz 2. sőt 3. évad is ha minden igaz. (Azt sajna én sem tudom mikor lesz).

Szerintem Lilának véletlenszerűen van olyan nyaklánca mint ahogy például nekem is évek óta van egy tappancsos gyűrűm mit Fekete Macskának. A köny azért érdekelte, (szerintem)mert nincs olyan ember aki bele ne nézett volna. Szerintem az még rátett egy lapáttal, hogy Adrian el akarta takarni és hogy a szuperhőök akik a várost védik is benne vannak.

Valószínüleg a többi kwamit a következő évadokba fogjuk viszonlátni.

Szerintem azt már rég elárulták volna ha meghalt. Valószínűleg ennél nagyobb csattanóra számíthatunk, bár az is előfordulhat, hogy a halálának körülményei, vagy annak kihatása lesz érdekes.

2016. ápr. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól olvastam a könyvet 2. Évad idén összel fog elkezdődni.
2016. ápr. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Remek :) Örömmel hallom az infókat,csak azt nem tudom hogy hogy fogom én őszig kibírni :D
2016. ápr. 12. 16:29
 6/29 RarityLuv válasza:
61%
Láttam spoilereket a második évaddal kapcsolatban, szerintem külföldön valahol játszották/játsszák már. Nemrég én is kiírtam, hogy valaki tud-e linket, vagy valamit, ha kapok infót, és szeretnéd, akkor értesítelek :D Lilának azért van olyan nyaklánca, mert miért ne, ahhoz találta ki hogy jé! De jó lenne ha róka szuperhős lehetne. Valami ilyesmi :D Azt, hogy miért érdekli, nem tudom, szeerintem 2. évados cucc lesz. A többiekről nem tudok infót, valami csak lesz a következőkben :) És igen, szerintem Adrien anyja meghalt ^^ (hamár elmondták ezeket, oda se neki, mégegy válasz) :D
2016. ápr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Igen megköszönném ha írnál :) Csomó angol oldalt követek de szerintem még nem játsszák franciao.-ba se mert akkor már kint lenne szerintem lehet hogy meg van a sorozat már de még akkor nincs kint.Ja és köszi a választ :)
2016. ápr. 24. 15:04
 8/29 anonim válasza:
100%
Adrien anyukája valószínűleg rendelkezett szuperképességgel (a pávás bross és stílus miatt tippelek arra) s szerintem az eltűnése vagy a halála is azzal van kapcsolatban. Sőt megesik, hogy Papilonnak is ezen okok miatt kellenek a talizmánok.
2016. ápr. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim válasza:

Anyukéról : [link]


Talizmányokról: [link]

[link]

2016. jún. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
82%

Szia! Amit tudok: Igen, Adrien édesanyja meghalt és azt hiszem, ő volt a páva szuperhős. A méhecskéről még nem tudok semmit, csak hogy annak a kwami-nak Kikii volt a neve.

Másold be a linket, és egy olyan képet találsz, amin az összes kwami rajta van.

[link]

2016. jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!