Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti beszoktatok jelölni celebek...

Ti beszoktatok jelölni celebeket, sztárokat, vagy hasonló karaktereket Facebookon, ha nincs ott a követés gomb?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 12. 02:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Mert egyrészt nem az ismerőseim, másrészt azt se lehet tudni, kié az az oldal igazából.
2016. ápr. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nem. Minek? Úgysem ők kezelik az oldalukat, hanem egy moderátor.
2016. ápr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az oldalt viszont nem kell ismerősnek jelölnöd. Ha valaki a nevét, mint terméket kívánja előadni, akkor oldalt csinál. Ha van emellett egy privát profilja is, azon biztos nem fog vadidegeneket elfogadni. Egyrészt mert nem ismeri őket, másrészt mert minél több ismerősöd van annál több szemét van a hírfolyamodban, harmadrészt pedig a Facebook ezt direkt korlátozza hogy aki ismerősöket akar gyűjtögetni az oldalt csináljon, mert a profilban lévők száma véges. Itt kivétel a követés, amikor úgy értesülhetsz más tartalmairól hogy nem vagy ténylegesen az ismerőse. Aki erre sem ad lehetőséget, az egyértelműen arra utal, hogy nem fogad idegeneket.
2016. ápr. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Végül is mindegy, mert manapság mindenki jelöl mindenkit. Én nem gyűjtögetek csak a kedvenceimet jelöltem be, meg követem, ahogyan a Face engedi. :) Amúgy is dögunalmas már a hírfolyamom :D
2016. ápr. 12. 13:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Oké, de honnan tudod hogy egy "híresség" profilját jelölöd be, vagy sem? Attól közszereplők hogy tele van a nevükkel és képükkel a média, bárki simán letölthet egy fotót és a nevükben az ő képükkel profilt regisztrálhat. Sőt, ma már nem is kell valamilyen netes beállított képet keresni, hiszen aki rendszeresen használ instagramot az meg tudja osztani a saját képeit is, és azt is le lehet tölteni.


Ha valaki hivatalosan fent van facebookon, az oldalt fog magáról csinálni mert az hitelesíthető. Kicsit gyanús is amikor egy közszereplőről több tíz profilt találsz. Az ilyen álprofilok arra jók hogy összeszedjenek sok olyan embert aki bejelölgeti őket, aztán a profil nevében majd nyomják neked a reklámot, rosszabb esetben átverést és lehúzást.

2016. ápr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
100%-lék, hogy ők azok és ha nem viszonozzák a jelölést akkor így jártam :)
2016. ápr. 12. 14:18
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként a többséget csak jelölni tudtam csak
2016. ápr. 12. 14:20
 8/9 A kérdező kommentje:
akarom mondani követni :D
2016. ápr. 12. 14:21
 9/9 MolotovPunk ***** válasza:
Nem,mert fent sem vagyok az oldalon.Évekkel ezelőtt töröltem magam róla.
2016. ápr. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!