Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok leszállni az exről!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok leszállni az exről! Valaki hasonló szituációban?

Figyelt kérdés
Barátommal nemrég jöttünk össze, távkapcsolatban élünk, így elég nehéz és elég féltékeny típus is vagyok, bár ezt nem hangoztatom, inkább csak magamban bosszankodom. Mikor megismerkedtünk kb.(fél éve), akkor szakított a volt barátnőjével. Egyszerűen nem bírok leállni, állandóan nyomon követem a csaj facebookját, instagramját....olyanokról gondolkozom, hogy mi van ha ebben vagy abban jobb volt, vagy esetleg nem fog úgy szeretni, mint őt szerette....stb. HELP!

2015. márc. 23. 23:06
 1/7 zsici:D ***** válasza:
2015. márc. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet, de azt kell mondjam, magadban nem bízol eléggé, alul értékeled magad, nincs elég önbizalmad.

Én ugyanebben a helyzetben voltam a volt barátommal/barátaimmal, és elég $zar érzés volt. (Főleg, hogy a legutolsó barátomnak előttem tipikus plázacica barátnői voltak egytől egyig. Én meg nem ilyen vagyok, és most sem tudom, mit látott bennem. Ja, és szintén távkapcsolat volt. De nem az exe miatt lett vége...)

2015. márc. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Valóban igazad lehet! :)
2015. márc. 23. 23:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Semmi értelme ezen gondolkodni.

Még ha objektíven valamije szebb is, vagy valamiben jobb, gondolj arra, hogy ez lényegtelen, mert SZAKÍTOTTAK (és nem mellesleg az exen kívül baromi sok nőre igaz lehet ez, akikben a párod még nem is csalódott... :D), aminek nyilván oka volt.

A párod meg most veled van, ennek is oka van, és a kapcsolatotokat nem az fogja elmélyíteni, hogy te ostobán viselkedsz, és az önbizalomhiányod miatt stresszelsz meg féltékenykedsz. Amikor a profilját nézegeted az exnek, próbáld meg meg a képet kívülálló szemével nézni...Ugye, hogy röhejes és beteges? Inkább törődj magaddal, tanulj, szépítkezz, szórakozz, cseppet vonzóbb lesz a kisugárzásod, mint a görcsös gép előtti nyomozástól.

Mindezt úgy írtam, hogy voltam hasonló szituációban, de mivel nem szeretem a logikátlan/értelmetlen dolgokat, hamar leállítottam magam szerencsére.

2015. márc. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Rajta leszek! :)
2015. márc. 23. 23:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Jesszus, mintha pontosan az én szituációmat írtad volna le. Konkrétan ugyanez játszódik le bennem is.

Amikor megismerkedtünk kb. 4 hónapja, akkor szakított az exével, akivel 3 évig (!!) voltak együtt.

Szóval nagyon ki vagyok élezve erre a témára én is. :/

2015. márc. 24. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Valahogy nekem is ismerős!! 😄
2015. márc. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!