Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt érzem napok óta hogy...

Azt érzem napok óta hogy valaki figyel és néha követ Voltmár valakivel hasonló?

Figyelt kérdés
2hete Szombat kezdödöt hogy valaki gigyel folyamatosan és követ de ezeket csak a házban érzem meg ha a szobámba beléptem elkezdet görcsölni a fejjem és néha kirázz a hideg csak ugy meg volt olyan kint szél volt és magátol kinyilt az ajtó. Valaki tudja milehet ez?

2012. ápr. 24. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mi ez,de azt tudom hogy velem is előfordult már.Egy kicsit korábban,nem mostanában.Kb.:5 éve.Meg árnyakat is láttam futkozni körülöttem.Oda kaptam a fejem és már nem is volt ott senki.Lehet,hogy szellemek kisértenek minket?
2012. ápr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én nemtudom de már nagyonzavar egyik éjszaka arra keltem hogy valaki áll az ágyam felett és nem volt ott senki
2012. ápr. 24. 14:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj le a háziorvoshoz! Több oka lehet a halucinációnak. Egy általános kiviszgálás nem árt.
2012. ápr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
vérvételre fogok menni ott lehet kiderül hogy mitöl van
2012. ápr. 24. 15:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Az jó, az valóban segít majd.
2012. ápr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

de csak jővőhét szerdára megyek

ez lehet tulzott alkohol miatt mert 2hete hétvégén buliba kicsit berugtam.

2012. ápr. 25. 13:57
 7/7 A kérdező kommentje:
3hete nem 2hette
2012. ápr. 25. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!